Laçi barazon me Hapoel, Teuta dhe Kukësi humbje të thella
12/07/2019 02:41

Shorti i Europa Ligës i rezervoi Teutës kundërshtarin më të lehtë mes ekipeve shqiptare por pavarësisht fatit fillestar, skuadra durrsake dështoi në transfertën kontinentale. Djemtë e Detit humbën 3-0 në fushën e Ventspils në Letoni, duke kompromentuar kualifikimin në raundin tjetër.

Nga Bolonja në Harvard, Universitetet më të bukura në botë
16/09 20:27
Edicioni Informativ, 16 Shtator 2019, Ora 19:30
16/09 20:25
SHBA: Prova për Iranin, imazhet satelitore për sulmet ndaj rafinerive saudite të naftës
16/09 19:57
Taksimi i mallrave në kufi, Qeveritë e Kosovës dhe Shqipërisë: Do të lehtësojmë lëvizjen
16/09 19:53
Te infektivi përgjysmohet fluksi, çdo ditë 140 persona kërkojnë ndihmë mjekësore
16/09 19:44
Aeroporti i Vlorës, PD: Aferë korruptive e Ramës, do i nënshtrohet ligjit antimafia
16/09 19:22
Vrima e ozonit, më e vogla në tre dekada
16/09 19:04
Deputeti i PS, Bushati ironizon Metën në “Top Talk”: Presidenti flet artistikisht
16/09 16:55
Luftë me kancerin, artisti britanik zbulon të fshehtën e tij
16/09 16:30
Në shitje makina 3.9 milionë dollarëshe, Bugatti Chiron
16/09 16:26
Erdogani, Putini dhe Rohani diskutojnë për konfliktin në Siri
16/09 16:23
Gjyq për nder dhe dinjitet/ I biri i partizanit: Po shtrembërohet e vërteta
16/09 16:14
Lajme WEB – Ora 16:00 – 16 Shtator 2019
16/09 16:01
Edicioni Informativ, 16 Shtator 2019, Ora 15:00
16/09 15:58
Policia e Shtetit: Jo më alkool e ushqime fast food pranë shkollave
16/09 15:54
Konferenca e Pezës/ Meta-Braçe-Veliaj, treshja politike e 77-vjetorit
16/09 15:48
PD publikon dokumentin: Kreu i Vaut të Dejës, Mark Babani arrestuar në Itali për vjedhje makinash
16/09 15:44
Nis shkolla për 386 mijë nxënës/ 24 mijë fëmijë shkojnë për herë të parë
16/09 15:39
Emocionet e forta me të miturit në klasat e para, përloten edhe prindërit
16/09 15:37
Opozitarët e rinj, kallëzim në prokurori/ Milot-Balldre dhe Orikum-Dukat, zbardhen dokumentet
16/09 15:34