Laçi barazon me Hapoel, Teuta dhe Kukësi humbje të thella
12/07/2019 02:41

Shorti i Europa Ligës i rezervoi Teutës kundërshtarin më të lehtë mes ekipeve shqiptare por pavarësisht fatit fillestar, skuadra durrsake dështoi në transfertën kontinentale. Djemtë e Detit humbën 3-0 në fushën e Ventspils në Letoni, duke kompromentuar kualifikimin në raundin tjetër.

Edicioni Informativ, 6 Qershor 2020, Ora 12:00
06/06 12:43
“Apokalipsi” ne Brazil: 1.000 të vdekur në 24 orë, Bolsonaro kërcënon të dalë nga OBSH-ja!
06/06 12:36
Top News – Kufijtë BE 1 korrik/ Conte: mos na diskriminoni!
06/06 12:29
Ndalohet polici abuzues/ Shefi i Fushë-Arrëzit përdhunoi vajzën që denonconte abuzuesit
06/06 12:19
Top News – Rikthim i pazakontë në shkollë! Itali, mësim në shtator me ndarëse pleksiglasi!
06/06 12:13
Koronavirusi në Shqipëri/ 20 raste të reja brenda 24 orëve, mbrëmë ndërroi jetë një e moshuar!
06/06 11:20
Arrestimi i shefit të Fushë Arrëzit për përdhunim, Lleshaj: Gjest i ulët kriminal!
06/06 11:20
Top News – Kultivimi i kanabisit/ Zbulohen dy raste nga policia
06/06 11:15
Aventurierët – “Nga Deti në Mal’’ – Episodi 10 (episodi final i sezonit të parë) 5 Qershor 2020
06/06 10:16
Ftesë në 5, Aventurierët siç nuk i njihni, a është ky fundi i rrugëtimit? 5 Qershor 2020, Pjesa 1
06/06 10:15
Dëshmia tronditëse e abuzimit/ 27-vjecarja jetime tregon çfarë ndodhi me të dhe shoqet
06/06 10:15
Dronë dhe mbi 60 policë/ Kukës, Has e Tropojë- monitorim për parandalimin e kultivimit të kanabisit
06/06 10:10
Marrëveshja për reformën/ Komisionerët nuk depolitizohen, identifikim biometrik 100% dhe reformim të KQZ
06/06 08:19
Edicioni Informativ, 6 Qershor 2020, Ora 00:00
06/06 02:22
Top News – Reagimet e politikës pas marrëveshjes për reformën
06/06 00:04
Top News – Arrihet marrëveshja/ Nuk ndryshojnë komisionet zgjedhore
06/06 00:03
Top News – Marrëveshja mes palëve/ Ambasadorët: Kontribut i të gjithëve
06/06 00:02
Top News – Për të sëmurët kronikë/ U rimbursuan 40 mijë receta
05/06 21:50
Top News – Mbajti peng djalin/ Lleshaj: Prindër, bëhuni të ndjeshëm
05/06 21:38
Top News – Konteinerët e rrezikshëm/ Përdorimi i ‘Fake News’ nga politika
05/06 21:30