Kuvendi voton “pakicat” dhe komisionin për reformën zgjedhore
14/10/2017 00:00

Kuvendi i Shqipërisë ka votuar në orët e vona të së premtes ligjin për mbrojtjen e pakicave kombëtare.

Meta: Kujdes me lëvizjen e lirë
18/11 15:15
Dezertimi i 4 komandove, reagojnë Mediu dhe Vasili
17/11 20:18
Bushati-ambasadorëve: Diplomacia ekonomike, qasja e re
17/11 20:15
PD, Boçi: Qeveria, kontrata milionere me klientët
17/11 20:14
Kuvend, miratohet në parim projekt-buxheti i vitit 2018
17/11 10:31
Buxheti, Rama: Rrit ekonominë. Basha: Pastrim i parave
16/11 20:34
Hahn-Mogherini: Ballkani të shfrytëzojë “momentin” për integrimin
16/11 20:24
“Tahiri”, Basha: Rama, pse nuk flet? Kryeministri: S’je prokurori!
16/11 20:23
Rama: Buxheti 2018 rrit investimet. Basha: Pastrim i parave të krimit
16/11 12:08
Buxheti nuk ka konsensus
15/11 20:03
Vetting me ndihmën e publikut
15/11 15:36
Debat për dekriminalizimin
15/11 15:31
Iotova takon Metën dhe Ruçin
14/11 15:34
Vettingu i gjyqtarëve, përzgjidhen dosjet në Gjykatën e Tiranës
14/11 15:24
Basha: Shqipëria, në listën e zezë të SHBA
14/11 15:12
Rama: Shkarkim Zgurit dhe Kapllanajt
13/11 20:27
PD e LSI: Buxheti i pastrimit të parave
13/11 20:22
Interpelancë për “Detin”; PS e LSI thërrasin Ministrin e Jashtëm
13/11 20:01
Investimet, organet e Vettingut ende pa buxhet
13/11 15:11
Kërkesa e PS për shkarkim, Zguri: Mandati i Kapllanajt s’u ankimua
13/11 14:20