Kuvendi, votim mes protestës
31/05/2018 15:25

Opozita nuk lejoi as këtë të enjte zhvillimin normal të seancës plenare të Parlamentit, ku ishin thirrur për raportimin vjetor 3 institucione. Sapo Gramoz Ruci tentonte të vijonte me rendin e ditës, demokratët bllokonin foltoren.

Rama: Spitalet dukeshin si stacione treni, sot…
20/11 20:16
Kryemadhi: Projekti i “Unazës së Re”, është grabitje! S’do tolerohet
20/11 15:51
Kuvendi Kombëtar i PD-së mblidhet më 15 dhjetor
20/11 15:49
Vettingu në politikë; Ekspertët e Venecias takojnë opozitën dhe socialistët
19/11 17:33
Basha në Berat, premton shtim të subvencioneve për fermerët
19/11 15:57
PD përsërit: Të arrestohet Vangjush Dako!
19/11 15:02
Basha nga Berati: Do të vijojmë bojkotin deri në ndëshkimin e …
18/11 15:22
Basha: Kandidatë për deputetë si Britania
17/11 15:45
Grida Duma: Pr/buxheti i qeverisë, antisocial
16/11 15:40
Opozita përgatitet për zgjedhje, gazetarja Elda Menga të rejat e fundit nga Selia e PD
16/11 12:29
Meta në “Open”: Ja pse nuk e dekretova Lleshin
16/11 12:27
Në pritje të dekretimit të Lleshit, gazetari Indrit Maraku sjell të reja e fundit
16/11 12:09
“Lleshi”, në pritje të Metës. Sonte, Presidenti i ftuar në “Open”
15/11 21:12
Kuvendi, debat pa opozitën, gazetari Indrit Maraku raporton nga Kuvendi
15/11 12:40
Opozita vijon bojkoton, gazetarja Elda Menga raporton nga selia e PD
15/11 12:24
Shkëlzen Berisha kërkon dënimin e Ballës
15/11 09:32
Basha: Dy vija të kuqe. Qeveria “Berisha” do i dëmshpërblente edhe të pa legalizuarit
14/11 20:51
Tabaku: Shpikja PPP u ka kushtuar miliarda euro shqiptarëve
14/11 15:07
PD: Prokuroria nuk po heton Dakon me urdhër të Ramës
14/11 14:30
Buxheti për bujqësinë, Rama: Rekord sa i takon mbështetjes për fermerin
13/11 21:05