Kush ka në plan të martohet me Arbër Çepanin duhet t’i ketë parasysh këto dy rregulla
15/10/2019 17:40

Arbër Çepani ishte i ftuar së bashku me të motrën, Edlirën, në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku folën për marrëdhëninen e tyre motër e vëlla e kujtuan situata shumë qesharake nga fëmijëria e tyre.

Ftesë në 5, 1 qershori i Ramonës dhe Olesias me djemtë e tyre… 1 Qershor 2020, Pjesa 1
01/06 20:47
Ftesë në 5, Mami apo djali? Ja dëshirat në familjen e Ramonës e Olesias, 1 Qershor 2020, Pjesa 2
01/06 20:46
Ftesë në 5, Përdhunimi i 15 vjeçares, çfarë ndodhi në shkollën e të miturës? 1 Qershor 2020, Pjesa 3
01/06 20:45
Ftesë në 5, Universiteti Mesdhetar:Rinia shqiptare drejt Integrimit Europian,1 Qershor 2020, Pjesa 4
01/06 20:44
“Turp për median që riabuzoi me të miturën, merreni dhe rrogën time”
01/06 19:41
Turpi s’ është i yti, Bieta Sulo ka 2 fjalë zemre për ty që sot nuk festove dot
01/06 19:39
Video e së miturës u pëlqye mbi 1000 herë në facebook: Kemi rrjet pedofilie
01/06 19:38
Abuzimi me 15 vjeçaren, flet drejtori i Alo 116: Viktima e thjeshtëzoi situatën
01/06 19:31
I lëviz dhëmbi në studio, vogëlushi parashikon ditën që do i bjerë
01/06 19:30
Kush e bën ligjin në shtëpinë e Olesias dhe Ramonës? Djemtë iu nxjerrin “të palarat”
01/06 19:30
Emocionohet Ramona Tullumani, kujton dhuratën e vyer që mori si sot vite më parë
01/06 19:29
1 Qershori modern i Helgit dhe Borisit, ja dhuratat që morën sot
01/06 19:29
Ftesë në 5, Kemi qarë, kemi qeshur por bashkë ia dolëm! 29 Maj 2020, Pjesa 4
29/05 21:10
Ftesë në 5, Arjani & Joan, më në fund në studion e Ftesë në 5, pas 8 javësh, 29 Maj 2020, Pjesa 3
29/05 21:03
Ftesë në 5, Prindërit në dilemë për kopshtet, drejtoresha: Nuk ka asnjë rrezik, 29 Maj 2020, Pjesa 2
29/05 21:03
Ftesë në 5,Historia e rrallë, në karrige me rrota por “rrëmben” nusen në Greqi, 29 Maj 2020, Pjesa 1
29/05 21:03
Me zërin që i dridhet, Bieta Sulo bën një falenderim zemre
29/05 20:37
Bieta Sulos i bie veza e Pashkëve, reagimi epik i moderatores
29/05 20:37
Edukatoret me maska? Drejtoresha tregon si do të funksionojë rihapja e kopshteve dhe çerdheve
29/05 20:37
Ja për sa fëmijë do kujdeset një edukatore në kopshtet shtetërore
29/05 20:36