Kush e pickon Anjezën?
22/03/2018 10:25

Anjeza Maja është një nga figurat e njohura të ekranit, dhe moderatorja e “Në shtëpinë tonë”, ka shijuar bashkë me Florin “barbeque” me miqtë, me të ftuar Vilma Mashën dhe Alban Xhihanin.