Kupa e Kombeve, spektakël në shortin e hedhur në Afrikë
13/04/2019 14:40

Nën vëzhgimin e Sfinskit, në Kajro të Egjiptit u hodh shorti i fazës finale të Kupës së Kombeve të Afrikës, ngjarja më e rëndësishme e futbollit të këtij kontinenti. Gjithçka nisi me një ceremoni ku fishekzjarrët shumëngjyrëshe shkëlqyen mbi piramidat e Gizës duke dhuruar një pamje fantastike për të gjithë të pranishmit në këtë short.

Kreu i PSG, nën akuzë për korrupsion
23/05 15:28
Grumbullimi i Kombëtares. Në 27 maj trajneri Reja do të publikoj listën zyrtare
22/05 20:08
Turi Çiklistik i Shqipërisë, përfundon etapa e dytë
22/05 13:04
“40 ditët e ferrit” të Niki Laudës, një legjende për t’u përjetësuar!
21/05 13:21
Wake Up/ Njihuni me vajzat e para shqiptare të mundjes. Janë Kampione Ballkani
20/05 12:46
Goga Basket, kampion për herë të parë në basketboll për meshkuj
20/05 12:23
Superiore, Tirana shpërdoron. Mbetet ende në luftë për mbijetesë
18/05 20:37
Reja: Po studioj lojtarët e rinj. Me Islandën e Moldavinë, bazë grupi aktual
18/05 20:29
Tiranës i duhet barazimi
17/05 15:41
Basketbollistet e WNBA në Tiranë, japin eksperiencë për basketbollin shqiptar
16/05 21:09
Pasioni i ri i Bolt, në ‘scooter’ elektrik
16/05 13:32
Basketboll, ekuiliber në sfidën Teuta-Goga
16/05 12:38
Wake Up: Olsi Rama pas fitores së Partizanit: Tani meraku im është Champions League
15/05 12:56
Tenisti australian nuk heq dorë nga tallja e kundërshtarit
14/05 19:12
Duka: Industri rentabël
14/05 15:32
Hedhja nga lartësia/ Dublin, një rumun fiton garën për meshkuj
14/05 11:55
Tryezë kundër dhunës në futboll dhe ndryshimet e Kodit Penal
13/05 19:15
Goga Basket rimerr avantazhin/ Mundet Teuta në transfertë me shifrat 79-70
13/05 12:30
Lot gëzimi në “Selman Stërmasi” teksa Tirana rrezikon rënien
12/05 22:44
Partizani shpallet kampion i Shqipërisë pas 26 vitesh
12/05 21:33