Kujdes! WhatsApp-i juaj mund të hakohet vetëm nga një GIF
08/10/2019 08:12

WhatsApp ka rregulluar një problem me sigurinë që i lejonte hakerave të hakonin profilin tuaj thjesht duke nisur një GIF si mesazh.

Edicioni Informativ, 17 Tetor 2019, Ora 00:00
17/10 05:29
Edicioni Informativ, 16 Tetor 2019, Ora 19:30
16/10 20:08
Dekretohet anëtari i Kushtetueses/ Besnik Muci ende nuk ka kaluar Vettingun
16/10 19:27
Vazhdon numërimi i votave me postë, kryeson LV
16/10 19:22
Erdogan nuk sprapset: Kurdët të dorëzojnë armët
16/10 19:21
Shtypet me ‘Rrul’ teksa shtronin rrugën, ndërron jetë 18-vjeçari në Fier
16/10 19:12
Lajme WEB – Ora 19:00 – 16 Tetor 2019
16/10 19:00
Tiranë/ Konferenca rajonale për fuqizimin e edukimit seksual, brenda dhe jashtë shkolle
16/10 17:57
Dokumenti sekret shqyrtohet nga Vettingu/ Muci me lidhje të papërshtatshme
16/10 16:22
Lajme WEB – Ora 16:00 – 16 Tetor 2019
16/10 16:02
Nis numërimi i votave me postë, procesi pritet të përfundojë nesër
16/10 15:51
Edicioni Informativ, 16 Tetor 2019, Ora 15:00
16/10 15:47
Përleshje në Barcelonë/ Mund të ndryshohet stadiumi për El Clasico
16/10 15:41
Thirrja e një 14 vjeçare shqiptare e mbetur në kampet e luftës në Siri: Po Shqipëria, çfarë po bën për ne
16/10 15:37
Lirohen 10 protestuesit/ Edhe për Klevis Balliun, detyrim paraqitje
16/10 15:28
Themeluesi i familjes më të madhe mediatike në vend, Dritan Hoxha, do të mbushte sot 51 vjeç
16/10 15:25
Rama drejt Brukselit: Po bëhet maksimumi për të marrë PO-në e merituar
16/10 15:19
Shpërblimet, reagojnë pensionistët: Do shtrëngohemi vetëm me pensionet që kemi
16/10 15:07
Pensionistët pa shpërblim/ 60 milionë euro më pak se plani
16/10 15:04
Gjyqi për protestën e “Astirit”/ Në gjykatë del sot edhe ish deputeti Klevis Balliu
16/10 14:05