Kujdes rrjetet sociale! Dëmtime te fëmijët e “ngujuar” para internetit
11/02/2018 16:45

Psikologët këshillojnë prindërit të kufizojnë ata të parët, qëndrimin në media sociale para ekranit të telefonit, iPadit apo kompjuterit në kohën e qëndrimit në shtepi, pasi kthehen nga puna.

Varfëria dhe politika, akuzat në Parlament dhe si ndryshojnë liderët në opozitë
22/02 19:45
Protestë për shtëpitë e Zharrëzës
22/02 15:40
Fermerët revoltohen për subvencionet: Përfitojnë vetëm të mëdhenjtë
22/02 15:24
Veliaj: Program punësimi dhe integrimi për gratë e dënuara
22/02 14:43
Në kërkim të rrugës, banorët e Shtojit: 20 vjet pa infrastrukturë
22/02 12:25
Fier, ura që përmbyt fermat, kalimi i Vjosës është ngushtuar
22/02 12:18
Protesta për tokat nën ujë
22/02 12:16
Reformimi, Akademia e Shkencave ngre grupin e punës
21/02 21:13
“Të mbrojmë shqipen”
21/02 20:31
Fruthi, në radhë për vaksinat
21/02 20:28
Valdetes i rilidhen dritat, ndihma pas apelit në Top Channel
21/02 20:21
Kërkohet gjak për talasemikët
21/02 15:42
51 vjeç, jeton me lëmoshë, pa mbështetje dhe ndihmë sociale
21/02 15:40
Eksperimenti me ujin në Sarandë, drejtori: Më keqkuptuan
21/02 15:19
Rruga e shkatërruar, Berat-Fier pa investime prej 30 vjetësh
21/02 12:16
Shkolla primitive në Bulqizë; Nxënësit, mësim mes lagështisë dhe zjarrit që e ndezin vetë
21/02 12:14
Mblidhen dëshmitë e regjimit komunist, Veliaj: Operacion i pastrimit të vetvetes
20/02 16:39
“Fruthi” mbledh Komisionin e Shëndetësisë
20/02 16:31
Bordi i UT akuzon Rektorin Koni: Uzurpoi kompetencat
19/02 21:18
Kundër HEC-eve edhe në Kukës, banorët refuzojnë ndërtimet mbi lumin Reka
19/02 20:27