Kryemadhi: Shteti po i shërben krimit dhe korrupsionit
13/01/2018 14:11

Kreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, gjatë një takimi me strukturat e LSI-së, deklaroi se “shteti po i shërben krimit dhe korrupsionit”.