Kryemadhi në Skrapar: Institucionet do t’u kthehen shqiptarëve
29/12/2017 12:21

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është takuar këtë të premte me strukturat e LSI-së në Skrapar. Në fjalën e saj ajo tha se institucionet shqiptare do t’u kthehen shqiptarëve, referuar dhe largimeve nga puna.