Kriza në media/ Basha: Qeveria të lejojë shtyrjen e detyrimeve që të paguhet personeli
01/04/2020 04:28

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top News – Iku frika e virusit/ Islanda rihap palestrat – Pa koment
25/05 13:42
Top News – SHBA nga Covidi/ Pishina mbushet plot – Pa koment
25/05 13:41
Kapen grabitësit/ Vodhën 20 milionë lekë e mijëra franga në makinën e biznesmenit
25/05 13:34
“Shkelje e të drejtave të njeriut” PD thirrje qytetarëve kundër masat shtrënguese
25/05 13:31
Rama: Në 1 qershor hapen kufijtë/ Hapen edhe plazhet e hoteleve, ato publiket 10 ditë më pas
25/05 13:31
6 raste në Tiranë e Shkodër/ 177 persona aktivë me Covid-19
25/05 13:21
Top News – Citon kushtetutën/ PD-rimerrni të drejtat tuaja
25/05 13:18
Top News – Zyrtari i lartë amerikan: Kina e trajtoi koronavirusin sikurse BRSS-ja Çernobilin
25/05 13:17
Top News – Në mesin e koronës/ Japonezët i kthehen insekteve
25/05 13:17
Top News – Vlorë, atentati mafioz/ Policia dyshon për vrasës me pagesë
25/05 13:17
Inertet në natyrë/ Si po dëmtohet laguna nga hedhja e tyre në rrugën Shëngjin-Lezhë
25/05 13:10
Edicioni Informativ, 25 Maj 2020, Ora 12:00
25/05 12:56
Lumi i plehrave/ Ndotje nga inertet dhe mbetjet që hidhen gjatë rrjedhës së Gjanicës
25/05 12:47
Top News – “Monstra e Kavos”/ Përdhunuesi serial theu këmbën kur policia po e ndiqte, detajet
25/05 12:44
Top News – 6 raste në 24 orë/ shkon në 1004 numri i të prekurve
25/05 12:16
Top News – Grenell do të dorëhiqet nga posti i ambasadorit në Gjermani ?
25/05 12:06
CoVid-19/ Vetëm 6 raste të reja në 24 orët e fundit
25/05 11:25
Pesë cisterna iraniane provokojnë Shtetet e Bashkuara
25/05 10:56
Tërmeti me magnitudë 5.6 godet Zelandën, ja reagimi i kryeministrës në transmetim live
25/05 10:56
Top News – Paratë e krimit/ Për 2019, sekuestrohen 40 mln euro
25/05 10:45