Kostot e integrimit, BE do të paguajë 1.7 mld euro për Ballkanin
09/02/2018 10:57

“Strategjia e re për Ballkanin do t’i kushtojë shtrenjtë unionit”, shkruan gazeta gjermane “Frankfurter Allgemeine Zeitung”, që i shoqëron pretendimet e saj me shifra konkrete.

“Pse shkëmbimi i territoreve Kosovë-Serbi është i rrezikshëm”
19/02 21:09
Incidenti në Egje, Kotzias: Nuk do të përgjigjemi më në mënyrë paqësore
16/02 15:19
Ministri serb i Mbrojtjes: Nuk e njohim Kosovën për të hyrë në BE
16/02 10:32
Tsipras, apel NATO-s për tensionet me Turqinë
15/02 15:44
Gabriel ndalet në Beograd e Prishtinë
14/02 15:22
Përplasja në Egje. Telefonatë e tensionuar mes kryeministrave të Greqisë dhe Turqisë
14/02 10:34
Tjetër përplasje Turqi-Greqi në Egje
13/02 14:36
Vuçiç, në Kroaci për “të zhdukurit” dhe “kufirin”
13/02 12:14
Vrasja e Oliver Ivanoviç, mediet: Kosova i ka dorëzuar informacione Serbisë
09/02 20:56
Kostot e integrimit, BE do të paguajë 1.7 mld euro për Ballkanin
09/02 10:57
Strategjia për Ballkanin, analistët: BE, shumë tone pesimiste
08/02 15:08
Hahn në Serbi: Kosova, kusht për anëtarësimin në BE
08/02 12:21
Kushtet për në BE? Shteti ligjor, korrupsioni, fqinjët…
08/02 09:46
Integrimi i Ballkanit, Hahn: Rajoni meriton të afrohet me ne
07/02 14:21
Beogradi diskuton ndarjen e Kosovës
07/02 11:17
Lëshimet e Shkupit: heq emrin e Aleksandrit të Madh nga aeroporti dhe autostrada
07/02 11:16
Jashtë BE-së deri në 2025. Serbia dhe Mali i Zi, para Shqipërisë
06/02 20:31
Tronditet politika greke
06/02 12:18
Hyrja e Ballkanit në BE, prezantohet sot strategjia
06/02 12:11
Anulohet vizita e kryeministrit të Malit të Zi në Kosovë
06/02 12:09