Kosovë, ministri i Financave heq dorë nga shtesa e pagës së rritur
22/06/2018 14:54

Ministri kosovar i Financave, Bedri Hamza ka dalë kundër vendimit të Ramush Haradinajt për rritje të pagës.

Kufiri me Kosovën, Daçiç përgënjeshtron veten: Do të mbahet referendum
20/02 20:29
Thaçi: Pa marrëveshje me Serbinë destabilizohet i gjithë rajoni
20/02 20:26
Haradinaj i përgjigjet Mogherinit: Serbia të kërkojë falje për krimet në Kosovë
19/02 20:02
Kufiri dhe taksa, Eliot Engel përkrah Kosovën për çështjën e taksës
19/02 15:00
“Ora e Kosovës” / Intervistë me analistin Donik Sallova
19/02 12:08
Mogherini, thirrje Kosovës: Hiqni taksën të vijojmë dialogun
18/02 20:47
Haradinaj këmbëngul: Taksa qëndron sa të jem unë kryeministër
18/02 20:43
“Marrëveshje e vështirë me Kosovën”; Vuçiç: Do të jetë më keq se ferri
18/02 15:58
Habia e Daçiç: Pse festojnë?! Propaganda serbe në aksion kundër pavarësisë
18/02 12:30
Thaçi-Vuçiç, “duel” presidentësh në Mynih
17/02 21:20
Thaçi: Të pezullohet taksa! Fundi i vitit sjell marrëveshjen historike me Serbinë
17/02 12:41
Kosova, 11 vjet shtet. Nisin festimet, ekspozohet deklarata e shpalljes së Pavarësisë
17/02 08:23
Kosovë, Hahn ndërmjetëson për taksën
16/02 20:29
Trump, thirrje për njohje të ndërsjellë; BE, e shqetësuar sërish për taksën
15/02 20:04
AFP për Kosovën: Në “kafazin” e vizave të BE
15/02 12:21
NATO paralajmëron Kosovën: Shqyrtojmë shkallën e bashkëpunimit prej taksës
14/02 20:18
Intervistë me ekspertin e çështjeve ndërkombëtare, Avni Mazreku, 11 Shkurt
14/02 20:14
Intervistë e deputetit të LDK-së, Naser Rugova, 13 Shkurt
14/02 20:12
Kontrollorët në grevë, anulohen fluturimet në Kosovë
14/02 15:54
Kosovë, platforma për dialogun në duart e liderëve kosovarë
13/02 12:10