Koronavirusi/ Manastirliu mbledh Task-Forcën: Shqipëria s’ka asnjë rast të konfirmuar
24/02/2020 15:25

Në sallën e mbledhjes së emergjencave të aeroportit, në Rinas, ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka mbledhur Task-Forcën për koronavirusin, nga ku deklaroi se në Shqipëri, deri në këto momente nuk ka asnjë rast të konfirmuar me koronavirus. “Kemi mjekë dhe ekspertë,po zbatohet plani i masave të Task Forcës. Nuk është koha për përhapje paniku, të bazohemi në informacione zyrtare. Shqipëria deri në këto momente nuk ka asnjë rast të konfirmuar me koronavirus”, u shpreh ministrja.

Në qiell të hapur nga tërmeti, tani edhe pa bukë/ Tragjedi e dyfishtë për familjen nga Manza
09/04 14:44
Maska, doreza dhe dezinfektues/ Kisha Ortodokse Autoqefale e Shqipërisë në ndihmë të Policisë
09/04 14:30
Kriza e CoVid-19/ Kamionët zbrasin prodhimet e pashitura në plehra
09/04 14:19
Maturantja s’ka telefon/ Vështirësi për ndjekjen e mësimit online
09/04 14:05
Pasojat e Covid-19/ Fasonët flasin për vështirësitë me pagat
09/04 13:32
Dezinfektohet “Pazari i Ri”/ Rregulla të reja për hyrjen në tregun në qendër të Tiranës
09/04 13:31
10 vjet burg kush thyen karantinën/ Ndryshime të kodit penal dhe rrugor
09/04 13:30
Tre raste të reja në Elbasan/ 15 të prekur, 4 të shëruar
09/04 13:29
9 raste të reja/ 409 të prekur, 11 të shëruar në 24 orët e fundit
09/04 13:28
Qëndro në shtëpi me Digitalb/ Platforma e ekranit jua lehtëson izolimin
09/04 12:50
Top News – Covid-19, kodi penal/ 10 vjet burg kush nuk bindet!
09/04 12:34
Top News – SHBA, mësuesi shqiptar/ Koronavirusi i merr jetën në Çikago
09/04 12:34
Top News – Dalin pa asnjë arsye…!/ Gjobiten, 226 persona kapen rrugëve
09/04 12:24
Top News – Mbyllja e kolaudimit/ S’do ketë gjoba për qytetarët
09/04 12:19
Top News – Seanca për Tahirin/ Shtyhet në apel, shkak avokatët
09/04 12:17
Top News – Bie numri i të prekurve/ 9 të infektuar në 24 orët e fundit
09/04 11:56
Thyerja e masave kufizuese/ 262 shtetas të gjobitur
09/04 11:43
CoVid-19/ Shkon në 409 numri i të prekurve në vend
09/04 11:15
Top News – 9 lëkundje tërmeti/ Me magnitudë të lehtë në Korçë
09/04 10:24
Shahini: Për maturën shtetërore nuk do të ketë pyetje nga leksione të pazhvilluara në shkollë
09/04 09:35