Korçë, 5 mijë studentë/ Regjistrohen 700 studentë të rinj
14/10/2019 13:28

Në Universitetin e Korçës studiojnë 5 mijë studentë.

Laçi pa ujë/ Pusi që furnizon qytetin është tharë, ujësjellësi s’ka investim që në vitet ‘60
04/07 12:23
Top News – Krerët shtetërorë të Kosovës urojnë SHBA-të për Ditën e Pavarësisë
04/07 12:18
Top News – Manastirliu, të rinjve/ ‘Po vini të moshuarit në rrezik!’
04/07 12:05
Top News – 67 të infektuar në 24 orë/ 88 pacientë të shtruar te infektivi
04/07 12:02
Top News – 2 humbje jete nga covid/ 45 të shëruar në 24 orët e fundit
04/07 12:02
Top News – Në pranga kryeplaku/ Parcela me drogë në Drashovicë
04/07 11:05
Top News – Dita e pavarësisë se SHBA/ Kim – shqiptarëve: Krenare krah jush!
04/07 11:04
COVID-19/ Rëndohet bilanci i viktimave, infektohen 67 persona të tjerë gjatë 24 orëve
04/07 10:49
SHBA feston Ditën e Pavarësisë,Yuri Kim: Amerikanët dhe shqiptarët të bashkuar si gjithmonë…
04/07 09:40
Top News – Zaev, përgjimi i ri/ “Kam 8.5 mln euro në bankë”
03/07 22:52
Top News – 73-vjeçari mbytet në det/ Me pushime në Durrës, nga Kosova
03/07 22:51
Top News – Ish banori i Big Brother/ Për herë të dytë pozitiv me covid
03/07 22:48
Top News – Reagon Ministria/ Irani çon çiftelinë në UNESCO
03/07 21:54
Top News – Shkarkohet Artan Bajrami/ KPA le ne fuqi vendimin e KPK
03/07 21:53
Top News – Sezoni turistik/ Policia në gadishmëri për fluksin
03/07 20:16
Hell’s Kitchen/ Shef Renato dhe produksioni po zgjedhin konkurrentët
03/07 19:57
Të hënën nis transporti urban/ Veliaj: Nëse refuzojnë, të dorëzojnë licensat
03/07 19:53
“Të kontrollohet çdo aktivitet fetar”/ Ekspertët pas ngjarjes në Kombinat: Të hetohet çdo gjë që lëviz në vend
03/07 19:51
Rruga Milot-Fier/ Deri në në verën e vitit 2024 përfundon segmenti deri në Kashar
03/07 19:48
Vetëflijimi i nënës dhe vajzës/ Tragjedia nisi me vetëvrasjen e babait shumë vite më parë në Përmet
03/07 19:41