Korado Aliaj fiton “Top talent 2”/ Konkurroi për prezantues, juria e zgjodhi si më të mirin mes garuesve
13/07/2019 15:37

Korado Aliaj është fituesi i edicionit të dytë të “Top Talent”. Ai konkurroi në kategorinë “Prezantues” dhe juria e përzgjodhi atë si më të mirin mes garuesve të tjerë.

Edicioni Informativ, 26 Gusht 2019, Ora 09:00
26/08 10:27
Afrikanët kërkojnë skuadër/ Ekipi me futbollistët në Tiranë që kërkojnë të shiten
25/08 22:03
Superiorja në dy ditë/ FSHF e vendos të martën dhe të mërkurën
25/08 22:01
Sean Connery, feston 89 vjetorin/ 007 e famshme, serialin e nisi që në vitin 1967
25/08 21:58
Arrestohet dy rusë/ Më jaht po bënin kontrabandë nafte në Sarandë
25/08 21:55
Sulmohet autobusi nga Kosova/ Pacolli: Serbia dështon t’i ofrojë siguri udhëtarëve
25/08 21:51
Pasojat e ditëve të pushimit/ Me më shumë probleme fëmijët në plazhe
25/08 21:50
Pritjes i erdhi fundi, ja kur nis “Breaking Bad”
25/08 21:44
Rrufeja plagos 6 persona në një fushë golfi
25/08 21:41
SHBA-Iranit: Guxoni e prekni qytetarët amerikane
25/08 21:40
Në Shqipëri, të sigurt/ Turistët: shqiptarët të gatshëm për të dhënë çdo ndihmë
25/08 21:16
Vitrina e Librit, 25 Gusht 2019
25/08 21:01
Edicioni Informativ, 25 Gusht 2019, Ora 19:30
25/08 20:46
Migjeni dhe Shkrimet
25/08 19:45
Brexit/ Ja plani sekret i Boris Johnson
25/08 19:25
Promovimi i turizmit të gjelbër, francezi krijon “ishullin lëvizës”
25/08 19:16
Meghan, shpenzime marramendëse për ditëlindje!
25/08 18:16
Veliera muze në portin e Durrësit/ “Fateh Al Khair 4” e hapur për turistët dhe vizitorët
25/08 15:54
Edicioni Informativ, 25 Gusht 2019, Ora 15:00
25/08 15:29
Nga lufta në shkollë/ Kosovë, këtë vit rregjistrohen në mësim edhe të kthyerit nga Siria
25/08 15:26