“Kolegji Profesional i Tiranës”- Është koha të ndërtosh botën tënde “E Diell”, 14 korrik 2019
14/07/2019 18:04

Autor: Edi Manushi Moderatorë: Edi Manushi, Fjoralba Ponari, Nevina Shtylla. Rubrika: Jetmira Agalliu Për të gjithë ata që janë në përfundim të shkollës së mesme apo në kërkim të një profesioni që do t’i hapë rrugët e së ardhmes, ka vetëm një zgjidhje: Kolegji Profesional i Tiranës! I pari institucion i arsimit të lartë profesional! ËSHTË KOHA TË NDËRTOSH BOTËN TËNDE! Kolegji Profesional i Tiranës: -12 programe studimi të larta profesonale, me kohë të plotë -Për çdo mesatare -Akredituar nga ASCAL dhe Agjencia e Garantimit të Cilësisë për Arsimin e Lartë në Mbretërinë e Bashkuar - studime qe zgjasin vetem 2 vjet me 120 kredite -programet e studimit: Teknologji informacioni dhe komunikimi, Elektronikë, Database dhe web design, Elektromekanikë, Teknologji automjetesh, Teknologji ajrimi dhe kondicionimi, Teknologji e instalimeve elektrike, Administrim zyre, Gjeodozi, Teknologji ndërtimi, Teknologji gazi, Mekatronikë -Profesionet që mësohen në KPT, kanë përqindjen më të lartë të punësimit -Metoda mësimdhënie moderne dhe praktikë në laboratorë e oficina te teknologjise se fundit -Studentët diplomohen me titullin Teknik i lartë në fushën përkatëse të studimit. Kriter është përkushtimi dhe jo mesatarja!

Fatmira Breçani: Miqësia me Sali Berishën, ja ç’ndodhi në dasmën e Argitës “E Diell”, 19 Korrik 2020
28/07 15:43
Episodi i plotë: E Diell 26 Korrik 2020 Entertainment Show
26/07 19:21
Finalja e madhe e She’s On Top! Ja kush e rrëmbeu kurorën! “E Diell”, 26 Korrik 2020
26/07 19:20
Garë e fortë mes vajzave! Ja e përzgjedhura e Endrit Mertirit në She’s On Top? 26 Korrik 2020
26/07 19:19
Performanca elektrizuese e vajzave, që la pa fjalë jurinë në She’s On Top “E Diell”, 26 Korrik 2020
26/07 19:19
Argjira i zbulon të gjitha: Ja e vërteta e marrëdhënies mes vajzave në “E Diell”,26 Korrik 2020
26/07 17:56
Befason Big Mama: “Erdha n’Tiranë me 10 euro në xhep”, “E Diell”, 26 Korrik 2020
26/07 17:21
Fituan shumën e madhe, gazetaret e njohura bëjnë namin në Gjej Moshën “E Diell”, 26 Korrik 2020
26/07 16:53
Vajzat e “She’s on Top” zbulojnë gjithçka për miellin “Mulliri i artë”, “E Diell”,26 Korrik 2020
26/07 16:23
M2: Pastel Pastry & Bakery, vendi ku shija takon arkitekturën kontemporane “E Diell”,26 Korrik 2020
26/07 16:11
Ledri Vula kolazh “Mem” & “Rio”, “E Diell”, 26 Korrik 2020
26/07 16:05
Ç’po ndodh!? Ledri Vula puth në faqe Fjoralba Ponarin dhe… “E Diell”, 26 Korrik 2020
26/07 16:00
Ervini dhe Selma zbulojnë ofertat marramendëse në GoTech Electronics “E Diell”, 26 Korrik 2020
26/07 15:40
Ekskluzive: Ledri Vula flet për shtatzaninë e Sarës & gjininë e bebit “E Diell”, 26 Korrik 2020
26/07 15:35
Episodi i fundit i sezonit, përballja që rindez gjakrat “Për’puthen”,“E Diell”, 26 Korrik 2020
26/07 15:05
Lali & Luli parodi ‘Çfarë ka sot në E Diell’, 26 Korrik 2020
26/07 14:32
Episodi i plotë: E Diell 19 Korrik 2020 Entertainment Show
19/07 19:18
Çfarë po ndodh? 3 vajzat e She’s On Top zënë vendin e jurisë! “ E Diell ”, 19 Korrik 2020
19/07 19:16
Debate të forta mes vajzave! Ja kush nuk ia doli në finalen e She’s On Top “E Diell” 19 Korrik 2020
19/07 19:16
Do jetonin me një partner gjithë jetën? Fjoralba dhe Nevina habisin, Trotuar“E Diell”19 Korrik 2020
19/07 18:02