Klinton: Nuk tolerohen parajsat e terroristëve
20/07/2011 17:25

Shefja e diplomacise amerikane, Hilari Klinton ka shfrytezuar pyetjet e gazetareve per te fshikulluar serish Pakistanin, marredheniet e te cilit me Ameriken jane pershkallezuar ndjeshem kohet e fundit.

Kompanitë e mëdha, letër Trumpit: Jo luftë tregtare me Kinën
22/05 18:54
Si nisi konflikti SHBA-Huawei
22/05 18:43
Të majtët, ironi me zgjedhjet/ Die Partei vendos kandidatë me emra nazistësh
22/05 16:51
May, e hapur për një referendum të dytë mbi “Brexit”-in
22/05 15:08
Rreziku për një luftë të re bërthamore, më i madh se kurrë më parë
22/05 12:52
Akuzat ndaj Hungarisë: Nuk u jep ushqim azilkërkuesve
21/05 21:31
Plumb në zarf Salvinit. Kërcënim ndaj ministrit të Brendshëm të Italisë pas protestave kundër tij
21/05 19:46
Vendimi i “Google”, “Huawei”: Preken miliona përdorues
21/05 17:36
Lindje-Perëndim/ Varoufakis, një alternativë për Europën?
21/05 14:37
Studimi i “Deutsche Bank”, zbuloni qytetin me pagat më të larta
21/05 13:13
Tentoi ngjitjen e paautorizuar në “Eiffel”, policia ndalon personin e paidentifikuar
21/05 13:12
Rritet niveli i deteve nga shkrirja e akujve
21/05 13:05
Videoskandali në Austri, largohet gjysma e kabinetit
21/05 13:03
Ukrainë, dorëhiqet kryeministri pas betimit të presidentit të ri
21/05 13:03
Videoskandali në Austri, largohet gjysma e kabinetit
21/05 13:02
Avionët prej letre/ Mbyllet botërori, dalin fituesit
20/05 15:48
Videoskandali i zv.kancelarit, Austria mban zgjedhje të reja në shtator
20/05 15:11
Befason presidenti ukrainas, betohet dhe thërret zgjedhjet e parakohshme
20/05 15:08
Belgjikë, nostalgjikët e flokëve “bisht pëllumbi” kujtojnë vitet ’80
20/05 14:46
“Mbretëria” e lules së verdhë “pushton” Republikën Çeke
20/05 14:43