Klandestinët hyjnë nga mali, kapen 85 refugjatë në dy javë
13/09/2017 00:00

Rikthehet fluksi i emigrantëve të paligjshëm nga vendet arabe dhe te lindjes që tentojnë të kalojnë përmes Shqipërisë në shtetet e Bashkimit Europian.

Bora mbulon Korçën, në disa zona trashësia 30 cm
20/11 12:23
Kthehet Saimir Tahiri, asnjë koment për udhëtimin
20/11 12:18
Përkthehet dosja “Habilaj”, sot dorëzohet në Prokurori
20/11 12:17
Kthehet Saimir Tahiri, asnjë koment për udhëtimin
20/11 10:24
Fluturimi i Tahirit, ka prerë biletë për Rinas pas mesnate
19/11 20:10
Tokat e paregjistruara, shtyhet afati
19/11 15:57
Më pak viktima nga aksidentet
19/11 15:54
Pylli Orbital, vijon mbjellja e pemëve në parkun e Farkës
19/11 15:11
Klosi në Tomorr: Revokim liçencave për guroret
19/11 14:41
Shkodër/ Shkatërrohet rrjeti i prostitucionit, 7 persona në pranga
19/11 10:07
Të goditur nga përmbytja në Greqi, shqiptarët kërkojnë ndihmë
18/11 20:07
Ku është Saimir Tahiri?
18/11 20:03
Skema e mashtrimit në Spille, si u vodhën 10 mln dollarë?
18/11 19:40
Të dehur në timon, Policia arreston 5 drejtues mjetesh
18/11 15:23
Incidenti në Shupenzë, kërkuan ndihmë 78 nxënës
18/11 15:05
Komandot, “The Sun”: Fshihen mes komunitetit shqiptar
18/11 14:27
Dezertojnë komandot e FA, ligji parashikon 1 vit burg
17/11 20:27
Asfiksohen 60 nxënës në Shupenzë
17/11 20:23
Tahiri del nga Shqipëria. Udhëton në Gjermani, avokati nuk ka dijeni
17/11 20:20
Babai i komandos: Dezertoi për shkaqe ekonomike
17/11 20:09