Kinë/ Të gjithë të magjepsur nga liqeni Erhai
23/06/2019 12:37

Një mani e re fotosh ka pushtuar Kinën: vizitore nga i gjithë vendi vërshojnë në një liqen të provincës jugore Yunnan për të bërë foto apo për të shkrepur një selfie, duke rikrijuar pamjet që janë bërë virale në mediat sociale.

Turqia feston festën e Fitores së Demokracisë, festime dhe ceremoni edhe në Tiranë
16/07 05:52
Kina rritet me 6.2 përqind/ Rënie e lehtë, frikë për pasoja globale
15/07 16:31
Trump, komente raciste/ Sulmoi në “twitter” kongresmenët me ngjyrë
15/07 16:02
Fluturim mbi Paris/ Shpikja e re prezantohet në Ditën Kombëtare të Francës
15/07 14:30
Mision indian në hënë/ Anulohet pak para nisjes për shkaqe teknike
15/07 14:23
Pse Amerika po ndërton një mur tjetër?
15/07 13:17
Egjipti hap dy piramida antike, publikohen gjetjet e reja
14/07 13:27
Trump e braktisi marrëveshjen bërthamore të Iranit për inat të Barak Obamës
14/07 12:16
New York pa drita/Mbetën pa energji 70 mijë banesa dhe biznese në Manhattan
14/07 12:11
Gjurma e Armstrong, të shpallet trashëgimi e njerëzimit
14/07 11:34
Grabitqarët e detit rrezikojnë të zhduken nga Mesdheu
14/07 11:07
Foto+Video/ Jahti më luksoz në botë, në shitje për 15 milionë dollarë
13/07 19:56
Dy rusët që trazuan Ballkanin akuzohen se janë të shërbimit sekret
13/07 19:40
Emergjenca në Luiziana/ Stuhia “Barry” shton fuqinë në gjirin e Meksikës, pritet të godasë tokën
13/07 16:58
Sërish krizë në Romë/ “Qyteti i përjetshëm” nën plehra
13/07 16:08
Paris, protestojnë “Jelekzinjtë”/ Emigrantët pa dokumente kërkojnë statusin dhe strehim
13/07 15:49
Dënohet “Facebook”/ Gjobë prej 5 miliardë dollarësh
13/07 15:41
Kritika ndaj Mitsotaqis/ Opozita greke kundër vendimeve të qeverisë së re
13/07 14:30
Kujdes nga pijet me sheqer, studimi: Rrezik për kancerin
13/07 11:58
Turqia sfidon SHBA. Mbërrin sistemi rus S-400
12/07 18:46