“Kështjella” e piktorit Shima
20/02/2012 18:45

“Unë gjithmonë kam dashur të kem një shtëpi në fshat, larg zhurmave dhe tani që mu krijua mundësia zgjodha ta ndërtoj në Petrelë me karakteristikat e kësaj zone.”

Zaptim i pronës publike, arrestohet 66-vjeçari në Durrës
26/05 08:57
Mbyllen aplikimet për nënpunësit që do ndihmojnë shqyrtimin e stokut në Gjykatën e Lartë
26/05 02:30
Makina humb kontrollin, aksidentohen babë e bir që po ecnin në trotuar
26/05 01:22
Tryeza e reformës zgjedhore/ Katër negociatorët ulen nesër për të vijuar diskutimin
25/05 20:24
Konkursi i magjistraturës/ U anulua nga pandemia, me lehtësimin e masave njoftohen pretendentët
25/05 20:23
Top News – Të dielat pa makina/ LSI kundër propozimit të Ramës
25/05 20:22
Top News – Ambulanca del nga rruga/ Lushnje, ndërron jetë pacienti
25/05 19:40
Vlerësimi i nxënësve/ Nota përfundimtare pas 3 muajve të mësimit online
25/05 19:36
Shtohen aksidentet me biçikletë/ Pandemia ndryshoi raportin e mjeteve në qarkullim
25/05 19:36
“Masat e Ramës, të jashtëligjshme”/ Basha takon bizneset: Bashkë do të bëjmë ndryshimin
25/05 19:36
Top News – Vala e dytë e Covid 19/ Mjeku Pipero-ja çfarë pritet
25/05 19:30
Llogora, shkurtohet koha e turizmit/ Nga Tetori deri në Mars nuk do ketë më vizitorë
25/05 19:25
Në Belsh të dielave/ Qyteza e vogël po ringjallet falë turizmit
25/05 19:22
Turizmi vetëm për fundjavë/ Hotelierët në Pogradec, kundër të dielave pa makina
25/05 19:21
Bino:Situata pozitive/“Valë e dytë e Covid-19? Shikojmë si do sillet në vendet e ftohta këto 2 muaj”
25/05 19:21
Po dërgonte një pacient në Tiranë/ Ambulanca del nga rruga, një i vdekur
25/05 19:09
Top News – Basha me bizneset/ ‘Të mos na mbylle të shtunë e të diele’
25/05 16:41
Në prag të hapjes së plazheve/ Operatorët turistikë po presin prenotimet e pushuesve vendas
25/05 16:29
Top News – ‘Kurti i jashtëligjshëm’/ Deklarata e fortë e Thaçit
25/05 16:00
“Shkelje e të drejtave të njeriut”/ PD thirrje qytetarëve kundër masave shtrënguese
25/05 15:53