Karantina për të prekurit me koronavirus, debat në Open mes Shehut dhe Çomos
13/02/2020 23:08

“Open”, emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi “Open” për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Open- Nga duartrokitjet për Ramën tek “kërcënimet” për tanke. Meta: Jam i përgatitur për gjithçka
18/02 01:30
Meta komenton padinë e Ramës ndaj Haradinajt, “veprim pa sens, nuk le impakt pozitiv”
17/02 23:53
Meta tregon bisedat e fshehta me Ambasadën Amerikane, replikon ashpër me Dudushin
17/02 23:45
Presidenti Meta komenton ligjin “anti-kçk”, veprim i sforcuar që bëhet për fushatë elektorale
17/02 23:21
Çfarë paralajmëron Meta? Ata mund të vijnë edhe me tanke, jam i përgatitur për gjithçka
17/02 23:12
Shpjegimi popullor që Meta i bën “përplasjes” për Kushtetuesen… Kjo është me rrujt anëtarin…
17/02 23:10
“Mafioz që i bëjnë këtë lojë Presidentit të vendit”, Ilir Meta shpërthen në Open
17/02 22:56
“Do mbroj Gjykatën Kushtetuese nga kapja”, Rakipllari-Metës: Si do e bëni mbrojtjen?
17/02 22:54
“Nqs doni të bëni zhurmuesin bëjeni” Presidenti Meta debaton me analistët në Open
17/02 22:43
Meta në Open: Grushti i shtetit duhet për të mundësuar që paratë të shkojnë aty ku duhet
17/02 22:40
Befason Meta, duartroket Ramën në Open. “Lekët u dhanë për Shqiptarët jo për Qeverinë”
17/02 22:40
Open – A ka marrë masa të mjaftueshme Shqipëria nëse prekemi nga koronavirus? Bota është në alarm
14/02 01:45
Open- Soreca përballë Eni Vasilit. Sfidat e Shqipërisë, Integrimi dhe raportet me Metën-Ramën-Bashën
13/02 23:57
Pamje se si qytetarët në Kinë rrëzohen në rrugë, mjekja: Nuk janë shqetësuese
13/02 23:17
Karantina për të prekurit me koronavirus, debat në Open mes Shehut dhe Çomos
13/02 23:08
Pse nuk e tregoni se ku do të jenë karantinat? Debat në Open mes gazetarëve dhe specialistëve
13/02 22:54
Çomo: Ja çfarë do të bëjmë ne, nëse vijnë disa raste të prekura me koronavirus
13/02 22:39
Studentja nxjerr blof Ministrinë e Shëndetësisë: Në Rinas nuk ma matën temperaturën
13/02 22:20
Koronavirusi ‘boshatis’ restorantin Kinez në Tiranë. Flet kuzhinieri
13/02 22:19
Studentja Shqiptare në Wuhan flet për peripecitë e kaluara pasi qyteti u fut në karantinë
13/02 22:13