Kalimi në çerekfinale, ankth dhe delir mes tifozëve anglezë
04/07/2018 10:33

Mbrëmjen e së martës, Anglia theu një tabu futbollistike. Ajo arriti të fitojë për herë të parë një ndeshje të një turneu futbollistik pas gjuajtjeve të 11-metërshave.