Ja pse ish-moderatori i Top Channel e refuzon unazën e martesës!
12/11/2019 18:29

Moderatori i njohur Alban Musa ishte pjesë e diskutimit të sotëm në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ku shprehu qendrimin e tij kundër mbajtjes së unazës së martesës.

Ftesë në 5, Nga fustanet e mbrëmjes te pizhamet, si na ndryshoi Covid veshjen, 3 Korrik 2020, Pjesa 1
03/07 18:33
Ftesë në 5, Sa palë pizhame blenë gjatë izolimit Iva, Sabina & Fjoralba, 3 Korrik 2020, Pjesa 2
03/07 18:32
Ftesë në 5, Topless në plazh, ish- kapitenia seksi flet për herë të parë, 3 Korrik 2020, Pjesa 3
03/07 18:31
Në intervistë me pizhama, ja si na paska “mashtruar” Iva Tiço
03/07 18:30
Me shapka shtëpie dhe me make up, çudirat e vipave kur shkojnë në market
03/07 18:30
“Shkoj në tualet dhe …”, vesi i çuditshëm i ish-kapitenes para fillimit të ndeshjes
03/07 18:30
Habit futbollistja shqiptare, pagesa më e lartë që ka marrë në Francë!
03/07 18:30
Futbollistët më seksi të kombëtares? Uendi nuk i kursen 2 emra
03/07 18:30
Doli nga shtëpia përgjumësh, përplasja e sikletshme e stilistes me komshiun
03/07 18:30
Ftesë në 5, Njihuni me “ligjërisht bionde” vajza seksi e sms-të nxehta… 2 Korrik 2020, Pjesa 1
02/07 22:29
Ftesë në 5, Gratë nuk u shpëtojnë steriotipeve, ja cilat janë më të shpeshtat, 2 Korrik 2020, Pjesa 2
02/07 22:29
Ftesë në 5, Me çfarë steriotipesh përballen Valbona, Jerina & Adela, 2 Korrik 2020, Pjesa 3
02/07 22:28
Ngele në palestër se ato këmbë do të mbajnë, kush e paragjykon Jerina Lalaj?
02/07 19:19
Do të të lëpij këmbët dhe …, “ligjërisht bionde” lexon live mesazhet erotike që merr në inbox
02/07 19:18
Në kërkim të personit të zemrës, por “ligjërisht bionde” ka një kusht për fatlumin
02/07 19:18
A është bionde në të gjitha kuptimet? Ja pyetjet tipike që testuan avokaten seksi
02/07 19:17
Si ta mbash mirë me djemtë? “Ligjërisht bionde” ndan 1 këshillë nga ekperienca personale
02/07 19:17
Buzë të kuqe që në mëngjes? Gazetarja e pranon hapur: Po, paragjykoj!
02/07 19:16
Moderatoret e sportit janë si zbukurime, plas debati në studio
02/07 19:16
Ngele me qenin, si s’gjete burrë, kush ia ka sjellë në majë të hundës sipërmarrëses?
02/07 19:15