Ish të përndjekurit, ulet mosha
20/02/2012 19:05

Disa ndryshime ne projektligjin e qeverise për ish të përndjekurit politikë kane hapur debate të forta jo vetëm mes mazhorancës dhe opozitës, por edhe mes vetë deputetëve të Partisë Demokratike.

Një eurodeputete shqiptare. Arba Kokalari zgjidhet në Suedi
27/05 09:59
Pritë e armatosur të rinjve/ Një i vdekur dhe një i plagosur nga atentati në Vlorë
27/05 09:54
Protesta, në sytë e turistëve që ishin të shtunën në Tiranë
26/05 20:46
“Born to Ride”, Korça priti paradën e motoristëve
26/05 20:38
Festa e Shebenikut, parku synohet të kthehet në një atraksion turistik
26/05 20:23
Me policët e BE-së në kufi, për të ndaluar emigrantët dhe trafiqet
26/05 19:56
Aksion blic në Tiranë, në pranga 10 persona me precedentë të ndryshëm penal
26/05 13:15
Panari “Guna në rrëke’, tradita myzeqare në Seman
26/05 13:12
Kisha e Labovës së Kryqit, një nga monumentet më të vizituara
26/05 12:24
Nicolas Lobel, deputet i CDU/CSU: Jo shtyrjes së zgjedhjeve
25/05 15:40
Do nisë izolimi në burgje/ Të dënuarit më të rrezikshëm pa kontakte me botën
25/05 15:19
Karaburuni tërheq turistët; Çdo ditë drejt gadishullit nisen shumë të huaj
25/05 15:13
Rama: Harrojeni dorëheqjen/ Letra e katërt për Bashën: Në kohë t’i thërrisni arsyes
25/05 15:00
Kampi burg i Spaçit/ Sonte reportazhi në “Gjurmë shqiptare”
25/05 14:26
Përse rebelohen adoleshentët?
25/05 12:23
Mjekët, kritika për ligjin/ Urdhri i Mjekut: Duhet ndarë gabimi nga neglizhenca
25/05 12:18
Nota mesatare në maturë/ Këtë vit, ndryshimet nuk do prekin maturantët
25/05 12:15
Punimet e baltës për turizmin/ Lezhë, janë nga më të preferuarit nga të huajt
25/05 12:14
Sot protesta e opozitës/ Nis në orën 19 para kryeministrisë
25/05 11:55
Parashikimi i Motit 25 Maj 2019
25/05 09:23