Iotova takon Metën dhe Ruçin
14/11/2017 15:34

Kreu i shtetit Ilir Meta është takuar me zëvendëspresidenten e Bullgarisë Iliana Iotova, vendi i së cilës merr presidencën e radhës të Bashkimit Europian.