Inter, lind ideja Guardiola
04/01/2012 00:00

Nëse Pep Guardiola do të dëshirojë të provojë një eksperiencë të re jashtë Barcelonës vitin e ardhshëm, Interi është i gatshëm të bëjë menjëherë një ofertë të majme.

Partizani “toleron”, Kastrioti nuk përfiton. Laçi mposht Skënderbeun
20/04 19:40
Sot Kategoria Superiore. Në lojë rënia dhe Europa League
20/04 16:25
Cristiano, pas humbjes ndaj Ajax: E bëmë në brekë!
20/04 08:27
Superkupa në basket për femra, Flamurtari mposht Tiranën
18/04 14:13
Kampionati i Atletikës për të rinj, pjesëmarrës edhe Iliria e Prizreni
18/04 10:32
Prezantohet Edy Reja, ka firmosur deri në nëntor
17/04 20:04
Champions, në mbrëmje përcaktohen dy gjysmëfinalistët e tjerë
17/04 12:31
Kupa e Shqipërisë, hidhet shorti i gjysmëfinaleve
16/04 15:27
Champions, Barça e Juve kërkojnë të presin “biletat” e gjysmëfinaleve
16/04 15:06
Wake Up/ Erkand Qerimaj sjell medaljen e botërorit në Shqipëri pas 17 vitesh
16/04 12:28
FFK me aktorët e garës/ Trukimet e futbollit në Kosovë
16/04 09:51
A është ky autogoli më qesharak që keni parë ndonjëherë?
15/04 17:35
Asambleja e FSHF-së, Duka: Klubet, probleme financiare. Reformim licencimit
15/04 15:52
Wake Up/ Boksieri Albi Sorra drejt titullit kampion bote
15/04 12:49
Kupa e Kombeve, spektakël në shortin e hedhur në Afrikë
13/04 14:40
Cana inauguron fushën e re sportive në Shkodër
12/04 15:32
Momenti i tmerrshëm kur një gjimnaste thyen të dyja këmbët (KUJDES! Pamje të rënda)
08/04 12:36
Europiani i Peshëngritjes, Shqipëria synon zonën e medaljeve
07/04 22:28
Kategoria Superiore mbyll fazën e tretë, duel në distancë për titullin
06/04 12:32
Flamurtari “lë pushimet”, të shtunën impenjohet ndaj Tiranës
05/04 15:25