Inter, lind ideja Guardiola
04/01/2012 00:00

Nëse Pep Guardiola do të dëshirojë të provojë një eksperiencë të re jashtë Barcelonës vitin e ardhshëm, Interi është i gatshëm të bëjë menjëherë një ofertë të majme.

Dhuna në Berat, Tomorri kërcënon me bojkot
14/02 20:25
Autopsia hedh dritë mbi aksidentin e sulmuesit Sala
11/02 21:02
Tirana i largohet “zonës së ftohtë”, 10 pikë në 4 ndeshjet e fundit
11/02 20:09
Tirana shtang Kukësin dhe i “bën nder” Partizanit
10/02 21:42
Në prag të grumbullimit për eliminatoret e Evropianit, Panucci tregon planet
09/02 16:06
UEFA mbledh kongresin, gazetari Endi Tufa raporton nga Roma
07/02 13:52
Wake Up/ Erblira Bici vajza kampione e volejbollit italian
07/02 12:52
Ndeshjet e kthimit, Kupa e Shqipërisë ose “rruga tjetër” për Europën
05/02 14:20
Futbollistët u rrahën në stadium. Lojtarët e Skënderbeut tregojnë incidentet në Fushë-Krujë
04/02 17:32
Gara me makina mbi akull, në të ftohtin polar në SHBA
04/02 13:07
Dardha mirëpret kampionat skish
03/02 14:21
Flamurtari pret Kukësin. Ekipet bëjnë “llogaritë” që do u japë fitoren
01/02 12:32
Tragjedia e sulmuesit Sala, gjenden mbetje të avionit
30/01 22:13
Atletika, nis Kampionati Individual Dimëror
30/01 15:38
Flamurtari në krizë? Administratori Idrizi mohon problemet financiare
28/01 16:02
Gola dhe topa dëbore në përballjen Skënderbeu-Partizani
25/01 21:05
Shuhet ish-futbollisti i famshëm Vasillaq Zëri
25/01 16:22
Wake Up/ Paris Karepi: Do sjell në Shqipëri titullin Kampion Evrope
25/01 14:27
Superiorja rinis me sfidën Skënderbeu-Partizani
24/01 20:35
Seminar dhe kontroll surprizë dopingut për kombëtaren. Masllavica: Do kemi medalje të pastra
24/01 17:35