Incident në Eurovizion, këngëtares britanike i “vjedhin” mikrofonin gjatë performancës “live”
13/05/2018 10:13

Një incident i rrallë ndodhi në Festivalin Europian të Këngës, gjatë finales së ditës së shtunë.

Kujt ia merrte mendja se kjo pjatë e njohur tradicionale është “Pjata e Pavarësisë”
11/12 17:52
Kryetarja e Bashkisë së Prrenjasit zbulon nepsin e shtatzënisë
11/12 17:51
Asteroidi vjen pas 150 vitesh, anija e NASA-s mbledh material për studim
04/12 18:29
Shefi i njohur shqiptar zbulon “pijen energjike” të çobanëve
04/12 18:18
Macja e zezë “i pret rrugën” Partizanit, supersticiozët bardheblu “kryqëzojnë gishtat”
30/11 16:54
Singapori “Hi Tech” teston dronët postierë dhe policë
25/11 16:23
Tenton t’i vjedhë celularin vajzës, hajduti lutet për mëshirë
20/11 17:36
Gjendra tumorale në mishin e derrit
16/11 14:16
Melania Trump dhe Brigitte Macron, sfidë stilesh në Elize
11/11 21:09
Video që është parë nga miliona persona!
05/11 18:25
“WorldChefs” zbret në Elbasan. Kuzhinierë nga bota shijojnë gatimet tradicionale të qytetit
28/10 16:13
Nga sonte në Top Channel nis transmetimi i “Hell’s Kitchen”
19/10 17:12
E diela e “Portokallisë”. Rikthehet spektakli i humorit
14/10 13:11
Vip Club, Anxhela Martini me Kela Hutën, të dielën , ora 17:05, në Top Channel
12/10 13:59
Iguana Miço, e ftuar në Ftesë në 5
04/10 17:39
Një çamçakëz që forcon kujtesën
04/10 13:46
Këtë të shtunë në programin “Hipokrati”, kanceri i gjirit, ora 18:25, në Top Channel
03/10 09:23
Donald Lu, një amerikan i shqetësuar, Top Story, të mërkurën, ora 21:00.
02/10 13:32
Sonte në Open, intervistë ekskluzive me Xhisiela Malokun
01/10 12:51
“Pranverë” në Top Channel; Sezoni i ri me numrin më të madh të programeve të reja
25/09 15:22