Igli Tare vazhdon të shënojë gola
07/06/2018 18:26

Igli Tare nuk e ka humbur protagonizmin edhe në fushën e lojës. I rikthyer te këpucët me taka dhe uniforma e futbollit ai gjen sërish rrugën e rrjetës.