Humbje e pamerituar/ Gafa e Strakoshës na ndëshkon në fund
12/10/2019 08:11

Kombëtarja shqiptare e futbollit humbi 1-0 me Turqinë në përballjen e vlefshme për eliminatoret e Europianit 2020 pas një loje emocionuese që u zhvlerësua nga një gabim në fundin e sfidës. Në një ndeshje të luftuar fort në praninë e 48 mijë spektatorëve në impiantin Shykry Saraçollu në Stamboll, kuqezinjtë u ndëshkuan nga gafa e portierit Strakosha dhe tani kualifikimi është një utopi.

Brnabiç: Helmimi është kurth. Kryeministrja serbe e cilëson përpjekje për manipulim
14/10 16:33
Nobel për zbutjen e varfërisë. Çmimin e marrin tre amerikanë
14/10 16:20
Sakrifica për arsimin/ Studentja e gjermanishtes në Shkodër, në auditor me karrocë
14/10 16:13
Nis viti i ri akademik, rikonstruktohen dy godina të tjera në “Qytetin Studenti”
14/10 16:10
Elbasan, 300 studentë më pak/ Numri më i madh i regjistrimeve, te Infermieria
14/10 16:07
Sot nisi mësimi në Universitete, studentët: Premtimet nuk janë mbajtur
14/10 16:07
Çahet tubacioni i gazit në fshatrat e Mallakastrës
14/10 16:02
Kryeministri: QSUT në shërbim të studentëve
14/10 15:56
Qytetet e së ardhmes/ Do jenë të zhytura në gjelbërim
14/10 15:55
Edicioni Informativ, 14 Tetor 2019, Ora 15:00
14/10 15:42
Korçë/ Studentët: Premtimet nuk janë mbajtur
14/10 15:39
AMA, tre zgjedhje të reja/ Kryetarit dhe dy anëtarëve të bordit i mbyllet mandati
14/10 15:29
U nxori gishtin protestuesve, ambasadori Borchardt kërkon ndjesë publikisht
14/10 15:26
“Johnson, sillet si diktator”/ Komenti i gazetarëve për transmetimet live të kryeministrit
14/10 14:01
“Mollë sherri”, probleme të mëdha me simbolet kombëtare në Mal të Zi
14/10 13:59
Gjyqi për protestuesit/ U arrestuan se bllokuan rrugën te Astiri
14/10 13:49
Ekspertiza e votave serbe/ Numëruesit patën probleme, zarfet po analizohen
14/10 13:46
Besim Hajdarmataj në Vetting/ Prokurori po kontrollohet për 3 komponentët
14/10 13:31
Korçë, 5 mijë studentë/ Regjistrohen 700 studentë të rinj
14/10 13:28
Shkodër, më pak studentë/ Në vitin e parë vetëm 950 të regjistruar
14/10 13:25