Humbja me Partizanin, Gjici ua vë fajin mungesës dhe dëmtimeve
08/10/2018 23:41

Mungesat dhe dëmtimet janë pjesa e dukshme e problemeve tek Kukësit, sipas presidentit Safet Gjici, ndërkohë që për ato tekniket përgjigjet trajneri, vë në dukje numri 1 i verilindorëve.

Projekti i stadiumit të Kukësit gati për zbatim
26/06 16:24
Kosova tjetër medalje, Bronx në xhudo për Loriana Kukën
25/06 06:27
Olimpiada dimërore/ “Milano-Cortina” kandidatura fituese për vitin
24/06 19:54
Talentet në futboll, përzgjidhen të rinjtë që do të luajnë në të ardhmen
24/06 16:21
Kelmendi, medalje ari në Minsk/ Xhudistja kosovare fiton në lojërat europiane
23/06 15:38
Rekordi i ri i Izmir Smajlajt/ Garat e kërcimit së larti, arrin rezultatin 8.11 metër
23/06 13:16
Kryebashkiaku në Kukës nuk dha leje të festohet titulli i Kupës
21/06 19:54
Francë/ Mbahet ndeshja e veçantë, futbolli i gjysheve
20/06 18:08
Risia në sport, tani edhe sërf elektrik
20/06 17:56
Platini lë policinë: “Shumë zhurmë për asgjë”
19/06 16:49
Probleme me Fair Play Financiar, Milan rrezikon përjashtimin nga Europa League
19/06 05:40
Parada e kampionëve/ Një milionë persona në rrugët e Torontos për fitoren e NBA
18/06 16:40
Kur politika pengon sportin/ Debate në Kosovë për basketbollin
18/06 16:18
Arrestohet Michel Platini
18/06 12:10
Fener apo Galatasaray, Muriqi në fokusin e gjigantëve
18/06 04:32
Shorti në Champions / Vazot e Partizanit dhe Shkëndijes
18/06 03:55
Vdes në gjykatë ish presidenti
18/06 02:30
Partizani, prezantohet Lerda: Objektivi, përgatitja për Champions
17/06 15:05
Skandalet dhe licensat në futbollin shqiptar, ç’thonë të huajt për ne
17/06 11:38
Futbollistët 15-vjeçar/ Turneu edhe në Kosovë për 15 vjetorin e Digitalb
16/06 10:15