Historia e trishtë e babait me aftësi të kufizuara dhe me fëmijë autik. Ç’po ndodhe në Unazën e re
14/11/2019 23:05
Open- A duhen mbajtur maskat? Flasin mjekët, Tritan Shehu akuza qeverisë për testimet e pakta
08/04 03:59
Analiza e Ngjelës: Nazizmin nuk e rrëzuan ushtarët Sovjetikë por paratë e Amerikanëve
08/04 00:17
A rrezikojmë kolaps ekonomik? Argumentat e Malajt, Arjan Kadaresë dhe Kadisë
08/04 00:16
Dështimi me koronavirusin mund ti vendosë flakën botës, Ngjela: Kissinger flet për ekonominë
08/04 00:16
“Rendi Botëror Liberal”, Avokat Ngjela komenton analizën e Henry Kissinger
08/04 00:15
Mjeku Kastriot Borici flet nga Turqia: Të ketë liberalizim të ‘tregut’ të testimeve për Covid 19
07/04 23:43
Distancim social apo testim masiv, replika në Open mes Tritan Shehut dhe Enver Roshit
07/04 23:35
Infermierja Angleze shpërthen në lot, situata në Londër është dramatike
07/04 23:29
“Askush nuk ka mundur të flasë me Boris Johnson”, Arben Manaj flet për gjëndjen e kryeministrit
07/04 23:29
Amarildo Sina, infermieri që kujdeset çdo ditë për të infektuarit me koronavirus flet për Open
07/04 22:32
Eksperti i Shëndetësisë publike në SHBA flet për situatën dhe pamjet e rënda nga New Yorku
07/04 22:30
Rrëfimi i Zv/Kryeministrit të Maqedonisë së Veriut që hoqi kostumin dhe veshi bluzën e bardhë
07/04 22:28
Të blesh maskë 150 lekë sa herë del nga shtëpia, është sikur të paguash taksë. Eksperti: Bëjini vetë
07/04 22:10
Cilat maska janë një përdorimëshe? Eksperti: Përdorni maska me lidhje jo me llastik
07/04 22:09
Mjeku epidemiolog tregon se kush është maska që të mbron 100% nga koronavirus
07/04 22:09
6 të prekur nga koronavirus sot, eksperti Dasho: E gjithë ecuria në Shqipëri është pozitive
07/04 22:09
A duhen mbajtur maskat? Mjeku infeksionist Gent Stroni: Maskat janë ktheyr në mall luksi
07/04 22:07
Open- Thaçi flet për krizën politike dhe marrëveshjen me Serbinë, Pipero tregon situatën në Infektiv
07/04 03:57
“Po si mund ta thuash këtë”, Shalsi dhe Kadia debat për masat ekononomike të Qeverisë
07/04 00:39
Ngjela e sheh gotën “gjysëm plot”, Italia e kaloi pikun me të prekurit nga Covid 19
07/04 00:39