Haradinaj, “Most Wanted”. “Time” e rendit në mesin e krerëve më të kërkuar
31/01/2018 12:19

Gjykata Speciale tërheq vëmendjen deri në atë pikë mbi Ramush Haradinajn, sa e kthen në njërin prej personazheve që revista prestigjioze “Time” ka zgjedhur t’i përshkruajë si “5 të arratisurit më të kërkuar gjeopolitikë të botës në 2018-n”, duke e bashkëngjitur me emrat e Carles Puigdemontit, Fethullah Gulenit, Julian Assange dhe Mikhail Saakashvilit.

“Pse shkëmbimi i territoreve Kosovë-Serbi është i rrezikshëm”
19/02 21:09
Demarkacioni pa datë
19/02 21:01
Thaçi: Kosova nuk ndahet, edhe Serbia e di këtë! Specialja, kosto e lirisë
18/02 19:40
Urimi i të rinjve serbë, studentë në Vjenë: Gëzuar ditëlindjen Kosovë
18/02 15:50
Seanca e 10-vjetorit të Pavarësisë, FSK parakalojnë në Prishtinë
18/02 15:47
Kosova, 10 vjet e pavarur. Prishtina pret me mijëra persona
18/02 15:45
Demarkacioni, çështje ditësh. Kreu i Kuvendit, Veseli: Votat janë
17/02 22:24
Kosova, më e varfëra. Ende e varur ekonomikisht nga Serbia
17/02 15:42
Kosova feston 10-vjetorin, festimet në Prishtinë
17/02 15:29
Rruga për tek Pavarësia, nga 1913 deri në mëvetësimin më 2008
17/02 15:27
Qeveria e Kosovës miraton Demarkacionin, pritet votimi në Kuvend
17/02 15:23
Haradinaj: Sfidat për Kosovën, asnjë shqetësim për Gjykatën Speciale
17/02 15:21
Replika me Haradinajn, Rama: Debatet normale
17/02 15:16
Klinton dhe Bush urojnë Kosovën
17/02 15:13
10 vjet pavarësi, arritjet dhe sfidat e Kosovës
17/02 12:23
Krisje e gotave të Pavarësisë, debati Rama-Haradinaj mbyllet me dolli
17/02 12:18
Kosovë-Mali i Zi arrijnë marrëveshje për Demarkacionin
16/02 12:19
Ministri serb i Mbrojtjes: Nuk e njohim Kosovën për të hyrë në BE
16/02 10:32
Kryediplomati gjerman në Prishtinë: Serbia të pranojë Pavarësinë e Kosovës
15/02 12:19
Liberalizimi i vizave për Kosovën, Danielsson: Dy janë kushtet
15/02 10:13