Hahn: Të hapen negociatat me Shqipërinë dhe Maqedoninë
26/06/2018 15:09

Komisioneri i BE-së për zgjerimin, Johannes Hahn i bën thirrje BE të hapë negociatat e anëtarësimit me Shqipërinë dhe Maqedoninë. Rajoni i Ballkanit Perëndimor ka nevojë për një sinjal pozitiv nga BE.

Arkivi teknik i hidrokarbureve. Gjiknuri: Digjitalizimi, hap shumë i rëndësishëm
09/12 20:24
Mbikalimi te “Shqiponja”, ARRSH përgatitet të rihapë garën e prokurimit
09/12 19:46
Përplasje mes protestuesve, studentët nuk lejojnë pedagogun të marrë fjalën në tubim
09/12 19:03
Aksidentet rrugore me vdekje, Shqipëria e gjashta në Europë
09/12 17:22
Përplasje mes protestuesve, studentët nuk lejojnë pedagogun të marrë fjalën në tubim
09/12 15:45
Përplasje mes protestuesve, studentët nuk lejojnë pedagogun të marrë fjalën në tubim
09/12 15:10
Ura e re mbi Lanë, Veliaj: Bashkëpunim për çdo projekt në Tiranë
09/12 15:07
Një yll i shuar në prapaskenë. Rrëfimi i Marina Grabovarit, në “Exclusive”
09/12 12:44
Basha drejton gishtin nga Gjiknuri: Ishte në SHBA kur u themelua kompania fantazmë
08/12 20:27
Gjiknuri: Përgjigja amerikane për “Unazën”, vjen javën e ardhshme
08/12 19:43
Përkujtohet Kacifas; Policia pengon “pelegrinët
08/12 15:52
Nderim për heroin kombëtar; Busti i Skënderbeut dhuratë për arbëreshët
08/12 15:47
Gjobat për shpifje deri në 1 milionë lekë
08/12 15:39
“Studentët të negociojnë”; Pedagogë dhe analistë: Të nisin bisedimet për kërkesat
08/12 15:17
Studentët përzënë protestuesit e Unazës së Re: Jeni të politizuar
08/12 15:06
“Vetting pedagogëve”, studentët publikojnë emra të atyre që kërkojnë para
08/12 15:04
Sot Dita e Rinisë; Rudina Hajdari: Duhet të ishim me studentët para Ministrisë
08/12 15:02
Ceremonia për Kacifas, në Gjirokastër “patriotët” zhvillojnë tubim paqësor
08/12 14:55
Vazhdon puna në Unazën e Madhe
08/12 14:47
Nikolla kalon pranë protestuesve. Studentët thërrasin: Turp, turp
08/12 14:26