“Gylenistët”, Ipeshkvi i Kosovës: Ata që prenë në besë mikun, dorëzojnë edhe kryeministrin
01/04/2018 13:59

Kundër largimit të 6 gylenistëve nga Kosova ka dalë edhe Ipeshkvi i Kosovës, Imzot Dodë Gjergji. Gjatë mbajtjes së meshës në vigjilje të Pashkës katolike, Imzot Dodë Gjergji u shpreh se dërgimi i tyre drejt Turqisë është edhe një tregues për të ardhmen e atyre që sipas tij prenë në besë individë që deri dje cilësoheshin miq.

CEFTA, ekspertët: Kosova duhet të dalë e ta rinegociojë
12/12 12:04
Kosovë, ligji për arsimin diskutohet në Kuvend
11/12 20:00
Haradinaj shpjegon taksën për “Financial Times”
11/12 14:43
Kosovë-Serbi, Mogherini nuk përjashton ndryshimin e kufijve
11/12 12:36
Ushtria e Kosovës; Haradinaj: Më 14 dhjetor, projektligji në Kuvend
06/12 15:28
Efektet e taksës 100%/ Shqiptarët: Mallrat serbe zëvendësohen
06/12 15:22
Letra pro Kosovës; 22 eurodeputetë kërkojnë të hiqen vizat
04/12 21:03
Liberalizimi i vizave, Fajon: Kosova e meriton
04/12 15:52
Hahn në Kosovë, ndërmjetës për taksën
03/12 22:53
Kosovë, kërkohen 200 gylenistë
03/12 20:37
Hahn, në Kosovë për “taksën” dhe “vizat”
03/12 15:01
Në pritje të Hahn, deputetët e Listës Serbe ngujohen në kuvendin e Kosovës
02/12 16:40
Biznesi: Produkti i Kosovës dhe Shqipërisë të jetë një! Qarkullimi, pa kufij
30/11 22:16
Fleckenstein: Kosova të heqë taksën, ndërsa Serbia…
28/11 11:51
Bolton për Kosovën dhe Serbinë: Momenti që të arrijnë marrëveshje
28/11 11:48
Haradinaj: Vuçiç synon rrëzimin e qeverisë së Kosovës, nëpërmjet Listës Serbe
24/11 20:51
Kërkesat e biznesit të Kosovës: Hiqni pagesat e skanerit, terminalit, njihni certifikatat
23/11 15:13
Mitrovicë, arrestohen 4 persona. Tre prej tyre dyshohen për vrasjen e Ivanoviçit
23/11 14:07
Haradinaj: Taksa hiqet kur Serbia të njohë Kosovën!
22/11 15:47
Taksa 100% ndaj produkteve serbe, reagojnë Vuçiç e Mogherini: Anuloni vendimin!
22/11 09:56