Gruaja e prekur nga Koronavirusi, sjell në jetë beben pa probleme
26/02/2020 19:59

12 të vdekur, 400 të infektuar përfshirë gjashtë fëmijë në Lombardi: bilanci i koronavirusit në Italinë fqinj tregon se infektimet po shtohen, ndërsa shifrat e jetëve të humbura, fatmirësisht për momentin, kanë ndalur në vend. Frika është e madhe, por edhe në mesin e saj, lajmet e mira nuk mungojnë.

Top News – Meta, thirrje qeverisë/ ‘Covid, të mbrohet biznesi i vogël’
07/08 16:49
Kontrolle me radarë/ Shpejtësi dhe celular në timon, ndëshkohen disa shoferë
07/08 16:45
Covid-19/ Ministria e Shëndetësisë: 135 raste të reja dhe 1 humbje jete në 24 orë
07/08 16:26
Ylli Ndroqi apelon sekuestron/ Të gjithë pronat janë vënë nën administrimin e shtetit. Edhe mediat
07/08 16:00
I këputi kokën nënës/ Pogradec, autori me probleme mendore dhe përdorues droge
07/08 15:50
Pandemia na bëri patriotë/ Agjencitë turistike, udhëtime dhe pushime vetëm në Shqipëri
07/08 15:48
Radhë për tampon në kufi/ Nga sot Greqia ndryshon orarin e kalimit 22:00-06:00 pikat e mbyllura
07/08 15:48
Punësohen edhe 50 infermierë, Manastirliu: Masat për përballimin e epidemisë në vjeshtë-dimër
07/08 15:48
Sekuestrohet “Vollga”/ Ish-hoteli në Durrës, pronë e Emiljano Shullazit
07/08 15:36
Top News – Covid-19 në Shqipëri/ OKB publikon raportin me masat
07/08 15:35
Top News – Raporti i UNDP, Tabaku/ ‘Qeveria shtoi 230 mijë të varfër’
07/08 15:34
“Lashë nënën ta merrte deti”/ Rrëfimi i të mbijetuarit në Himarë. Varka u përmbys nga stuhia
07/08 15:34
Pronat e Shkëlzenit pranë Gërdecit/ Ish-punëtorët thonë se ai punonte atje para blerjes së ndërtesës
07/08 15:29
Pamjet/ Radhë e gjatë për tampon për të kaluar në anën greke
07/08 15:01
Top News – Spitali ‘Covid 2’/ Punësohen edhe 50 infermierë
07/08 15:01
Punësohen edhe 50 infermierë, Manastirliu: Masat për përballimin e epidemisë në vjeshtë-dimër
07/08 13:30
Radhë për tampon në kufi/ Nga sot Greqia ndryshon orarin e kalimit 22:00 – 06:00 pikat e mbyllura
07/08 13:10
Djali vret nënën me thikë/ Pogradec, 44 vjeçari me probleme mendore dhe përdorues droge
07/08 13:10
Dyndje tek Infektivi/ Të afërmit kërkojnë informacione për pacientët
07/08 13:10
Top News – Prostitucion e drogë/ Operacioni ‘klientët’, një në pranga
07/08 13:00