Greqia ul taksat; Tsipras: Erdhi koha që të shpërblehemi për sakrificën
08/05/2019 22:37

Pas rreth 12 vitesh politikash te rrepta kursimi, reduktime pagash e pensionesh, qeveria greke ka njoftuar një paketë me masa që do të kenë karakter të përhershëm dhe që do të lehtësojnë ekonomikisht një pjesë të madhe të popullsisë.

Zaev tërhiqet nga zgjedhjet e parakohshme: Riformatojmë qeverinë
17/06 16:30
Ambasadori i Gjermanisë në Shkup: Maqedonia e Veriut duhet të marrë një datë për negociatat
17/06 11:08
“Sanksione Shqipërisë”, lideri i opozitës greke: Kusht minoriteti grek
15/06 15:30
Vuçiç uron Trump për ditëlindje, e fton të vizitojë Serbinë
14/06 18:20
Negociatat në vjeshtë, Merkel i tregon Zaev qëndrimin gjerman
13/06 16:27
Deklarata e Tusk: Hapja e negociatave do të shtyhet
12/06 18:37
13 shtete pro Shqipërisë, kërkojnë hapjen e bisedimeve për anëtarësim në BE
11/06 16:48
Greqia shkon në zgjedhje të parakohshme, njihuni me datën e votimeve
11/06 10:13
Merkel bisedon me Vuçiç
08/06 15:32
Serbi që do shqiptarët/ I riu nga Beogradi flet shqip dhe mban flamurin kuq e zi
07/06 16:27
Haradinaj takon sot Merkel, ja çfarë pritet të flasin
06/06 19:39
Greqia, notë zyrtare Gjermanisë për dëmshpërblimet e luftës
06/06 13:21
Jovanoviç, apel Vuçiçit: Ndihmo Kosovën të bëhet shtet!
05/06 16:22
Zyrtari i DASH kërkon rifillimin e dialogut Prishtinë-Beograd: Hiqni taksën ndaj Serbisë
05/06 12:56
Vardari feston titullin në hendboll me thirrje antishqiptare
04/06 12:55
Stoltenberg në Shkup: Rruga e Maqedonisë së Veriut në NATO, e hapur
03/06 17:02
Greqi, Tsipras humbet edhe në zgjedhjet lokale
03/06 16:12
Bosnje-Hercegovinë, 32 të lënduar në kampin e emigrantëve nga zjarri
01/06 20:47
“Njerëz nga mali”, kryeministrja serbe ofendon Kosovën dhe ngjall reagime e tallje
31/05 12:52
Vuçiç: E humbëm Kosovën/ Rezoluta në parlamentin serb
28/05 20:03