Greqia ul taksat; Tsipras: Erdhi koha që të shpërblehemi për sakrificën
08/05/2019 22:37

Pas rreth 12 vitesh politikash te rrepta kursimi, reduktime pagash e pensionesh, qeveria greke ka njoftuar një paketë me masa që do të kenë karakter të përhershëm dhe që do të lehtësojnë ekonomikisht një pjesë të madhe të popullsisë.

Armët serbe në duart e xhihadistëve/ Aferat e krerëve të partisë së Vuçiçit
20/09 16:42
Ç’po ndodh? Mijëra peshq të ngordhur në Greqi, BE në alarm
20/09 13:48
“Tërheqim njohjen për Kosovën”, çekët bëjnë ironi me Presidentin e tyre
12/09 15:21
Të përçarë edhe serbët/ Zgjedhjet në Kosovë, përballë listës serbe, tre parti rivale
10/09 22:13
‘Do të hetohet të gjitha dëshmitë e mbledhura për kriminalitetin’, ja njoftimi i Prokurorisë Publike të Maqedonisë së Veriut
08/09 23:00
Mitsotakis: Greqia kundër hapjes së bisedimeve për Shqipërinë në BE
08/09 22:37
Tension në kampin e refugjatëve/ Konfrontime në ishullin grek të tejmbushur me emigrantë
04/09 20:20
Refugjatët e Lesvos transferohen në Selanik, gjendja po dilte jashtë kontrollit
03/09 08:47
Ekspertët japin alarmin/ Mesdheu po ngrohet me shpejtësi, ka pasoja të rënda
31/08 06:00
Greqia në alarm për refugjatët/ Mbërrijnë nga brigjet turke, Athina, notë proteste Ankarasë
31/08 05:41
Mitsotakis në Berlin/ “Marrëdhënie të reja me Gjermaninë, nuk do flasim vetëm për borxhet”
30/08 02:19
Nga lufta në shkollë/ Kosovë, këtë vit rregjistrohen në mësim edhe të kthyerit nga Siria
25/08 15:26
Presionet e SHBA-së/ Greqia ndalon ankorimin e çisternes iraniane në portet e saj
22/08 08:05
Produktet Maqedonase/ Kosova merr masa reciprociteti
17/08 05:35
Kryeministrat në Kosovë/ Asnjë nuk e përfundon mandatin
17/08 05:23
“Zhvatja”/ Zoran Zaev: Nuk lejoj që disa kriminelë dhe një pederast të rrëzojnë Qeverinë
14/08 12:27
“Bomba” e drejtësisë në Shkup/Opozita kërkon arrestimin e prokurores speciale dhe kryeministrit Zaev
11/08 13:15
Nga peshkatarët te pasanikët/ Mykonos, ishulli grek ku paraja dhe shampanja derdhen lumë
10/08 22:34
“Zhvatja” Zaev në përgjime/ Fakte të reja për skandalin e Prokurorisë speciale
10/08 20:20
“Zhvatja” cënon integrimin/ Skandali i rëndë në Shkup, në dyshim prokuroria speciale
09/08 16:27