Grekët pa pushime për Shqipërinë
14/06/2018 12:04

Diplomaci e ngarkuar do të jetë për grekët këtë verë. Kryeministri Aleksis Tsipras lajmëroi zhvillime në lidhje me marrëveshjen për detin me Shqipërinë, shkak për të cilin ai tha se anëtarët e kabinetit qeveritar nuk do të shkojë as me pushim.

18 vite burg Moisi Habilajt. Prokuroria e Katanias jep pretencën për dosjen “Rosa dei venti”
10/12 20:13
KLGJ dhe KLP, nesër votimi
10/12 20:09
Unaza e Madhe, prishen dy godina 3-katëshe te Astiri
10/12 18:49
Protestë kundër qeverisë në Shkodër
10/12 16:40
Durrës, 300 punëtorë të huaj
10/12 15:44
Polici me ushtarakë. Sindikata e policisë, kundër ministrit
10/12 15:42
Rihetim privatizimit të ARMO-s. Në verifikim çdo kalim pronësie të kompanisë
10/12 15:40
Shtohen ndërtimet pa leje
10/12 15:39
Narta e braktisur. Bij e nipër në emigracion, të moshuarit ruajnë shtëpitë
10/12 15:36
Rama-studentëve: Realizojmë kërkesat, por duhet dialog
10/12 15:34
Trafiku i drogës, Prokuroria e Katanias kërkon 18 vite burg për Moisi Habilaj
10/12 15:24
“Na kërcënojnë pedagogët”; Studentët e Korçës: S’do të tërhiqemi
10/12 15:12
Studentët refuzojnë dialogun; Nesër protesta “finale”, protestues edhe nga rrethet
10/12 15:08
Trendet interesante të kostumeve të dimrit të realizuara me grep dhe shtiza
10/12 13:23
Si të zbukuroni shtëpinë tuaj për festa me pak gjëra dhe bukur
10/12 13:17
Studentët nuk tërhiqen: S’ka negociata, s’ka dialog. Plotësoni kushtet
10/12 12:51
Rama: Të diskutojmë. Jam dakord me shqetësimet e studentëve
10/12 12:47
“Na kërcënojnë pedagogët”; Studentët e Korçës: S’do të tërhiqemi
10/12 12:35
8 kërkesat e studentëve: Rritje buxheti, përgjysmim tarifash, libra falas
10/12 12:22
Wake Up: Aktivistja Çaushaj, rrjetet sociale forma më e re e protestave
10/12 11:29