Grabiten shtëpitë në Dukat; Hajdutët nuk kursejnë as banesën e kryeplakut
12/06/2018 12:09

Shtëpitë e fshatit Dukat në Vlorë po grabiten në masë. Jo vetëm banesat e emigrantëve të cilët nuk banojnë në fshat dhe gjejnë çdo gjë të shkatërruar kur kthehen, por edhe ajo e kryetarit të fshatit janë grabitur.

Megaoperacion në Vlorë/ Sekuestrohen 328 kg kanabis, 10 në pranga
20/03 22:27
TVSH e re penalizon agrobiznesin. Fermerët dalin në protestë
20/03 22:20
Indianët mashtrues në Tiranë. Në kërkim për zhdukjen e 725 milionë dollarëve
20/03 19:33
Domino, loja e të moshuarve për të mposhtur vetminë
20/03 15:46
Meta: Gati të jap dorëheqjen, sakrifikohem për të mos lejuar instalimin e një junte
20/03 15:24
Hetimi i vrasjes së Jurgen Kurtit; Flet gruaja e Agim Arapit: Djali im s’është në kërkim
20/03 15:21
Trump tërheq kandidaturën e Kavalec për ambasadore në Shqipëri?
20/03 15:16
EKSKLUZIVE/ Lobimi i PD-së në SHBA, të tjerë rusë pjesë e kompanisë “Biniatta Trade LP”
20/03 15:13
Praktika mësimore me sapun, përfundojnë në spital 10 nxënës në Bulqizë
20/03 15:12
Kuvendit i shtohen tre deputetë nga listat e LSI
20/03 15:09
Në Serbi kundër Vuçiç, a po distancohet Moska nga Beogradi? –
20/03 15:07
Lushnje, fermerët protestojnë sërish për TVSH-në
20/03 12:27
Poliklinika në rikonstruksion, radhë të gjata për te mjeku në Vlorë
20/03 12:25
Rrënimi i shtëpive të Gjirokastrës ndalet me zgjidhjen e çështjes së pronësisë
20/03 12:22
Gjyqtarët vazhdojnë “shëtitjen”
20/03 12:19
Meta: Gati të jap dorëheqjen
20/03 12:17
Parashikimi i Motit 20 Mars 2019
20/03 09:20
Fermeri jashtë subvencionit; Shtoi hapësirën për sera që të përfitonte, por…
19/03 23:13
Nis pelegrinazhi në Kishën e Laçit për 13 të marta radhazi
19/03 23:00
Gërdeci/ Si u lexua në Tiranë vendimi i Gjykatës së Floridas për padinë e Shkëlzen Berishës
19/03 22:39