Gjirokastër, teatri në vështirësi; kërkohet restaurimi
22/09/2017 00:00

Teatri profesionist "Zihni Sako" në Gjirokastër mund të japë shfaqje vetëm gjatë 4 apo 5 muajve në vit.

Aksident rrugor në Tiranë, makina përplas motorin
20/02 21:33
Prokurorët thërrasin ish-ministrin; pas Haxhinastos, dëshmon edhe Dervishaj
20/02 20:35
Batërdia me bregdetin në Spille
20/02 20:23
Rrëzimi i bustit të diktatorit, rrëfimet e protagonistëve
20/02 20:15
Ekskluzive / “Deti”, 13 përballë 4. Shqipëria me trefishin e negociatorëve grekë
20/02 19:46
Meta bllokon “Greqinë”: S’mund të bëhem pjesë e cenimit të Kushtetutës
20/02 19:45
Mblidhen dëshmitë e regjimit komunist, Veliaj: Operacion i pastrimit të vetvetes
20/02 16:39
Matja e audiencës, AMA konsultohet me mediat
20/02 16:35
Mbetjet e Vjosës, banorët pastrojnë bregun në Nartë
20/02 16:33
Durrës, ankesë për ndotjen
20/02 15:57
Gjyqi i grekut vrasës, vjen dhe avokati grek
20/02 15:20
Marrëveshje e re për naftën, Qeveria nënshkruan me “SHELL”
20/02 15:12
Provat e hetimit për “CEZ”
20/02 15:09
Rikthehet dëbora, reshje të dendura në Kukës dhe Rrugën e Kombit
20/02 12:13
Spitali i Sarandës, si agjenci funerali. Biznes me të vdekurit
20/02 12:10
Marrëveshje e re për naftën, Qeveria nënshkruan me “SHELL”
20/02 12:08
Marrëveshja e detit, Meta nuk jep autorizimin: Kërkesa e paqartë
20/02 12:06
Bordi i UT akuzon Rektorin Koni: Uzurpoi kompetencat
19/02 21:18
Hetimet për Tiranë-Elbasan, Haxhinasto merret në pyetje
19/02 20:41
Kundër HEC-eve edhe në Kukës, banorët refuzojnë ndërtimet mbi lumin Reka
19/02 20:27