“Gjermania do verifikojë”, Roth: Ka argumenta për çeljen e negociatave
12/05/2018 15:07

I dërguari i Merkel në Tiranë, Michael Roth dha një mesazh të qartë për Shqipërinë në konferencën për shtyp me ministrin e Jashtëm Ditmir Bushati: Qeveria të vijojë me reformat, dhe opozita të marrë përgjegjësitë e saj.