Gjermani, skena lufte në Kiel-St.Pauli
20/09/2017 00:00

Turp dhe horror! Kështu mund të përkufizohet ajo çfarë ndodhi përpara fillimit të ndeshjes mes Kiel dhe St.Pauli, në kategorinë e dytë të kampionatit gjerman.

Kampionat skish në Shishtavec të Kukësit, në promovim të turizmit
24/02 12:32
Përse përjashtuan peshëngritjen? KOKSH: Nuk promovojmë dopingun
24/02 12:23
Stërvitja e Vllaznisë, tentohet sulm me thikë ndaj trajnerit Gjoka
22/02 20:27
Korça mbron Skënderbeun
21/02 20:41
“Mos na vrisni ëndrrën”! Tifozët e Skënderbeut në protestë
21/02 13:55
Arbitrat reagojnë për sulmet: Presioni ndaj nesh nuk është i mirë
20/02 20:39
Korçë, protestë kundër UEFA-s
20/02 20:18
Akuzon Olsi Rama: Po manipulohet kampionati
20/02 10:06
Skuadra i pëson gol, grushta djalit që kap topat
19/02 17:32
Partizani-Kukësi, në 18:00 për vendin e tretë
19/02 12:57
“Duhet të kuptoj pse u dënuan Batha dhe Trashi”
19/02 11:07
Skënderbeu “harron” UEFA-n, fiton me përmbysje ndaj Kamzës
19/02 11:04
Mbrëmja e spektaklit të zhytjeve në NBA
18/02 08:55
Stadium i ri për Kukësin, Gjici: Investim përgjysmë me qeverinë
17/02 18:13
Tirana Tennis Academy, aktivitet për promovimin e sportit
17/02 13:54
Kombëtarja e Kosovës, nga ndeshja e parë tek eliminatoret e Botërorit
17/02 13:02
Ankth në pritje të dënimit; Skënderbeu vijon stërvitjen. Tifozët në Korçë, mosbesues
16/02 20:13
Skualifikohet skiatorja shqiptare, gabim teknik për Suela Mëhillin
16/02 12:13
Ski, Mëhilli e mbyll në vendin e 53-të “Slalomin gjigant”
15/02 12:27
Futbollisti rus pastron hundët me kartëmonedhë prej 5000 rublash
15/02 10:11