Gazmend Bardhi tregon në Open procesverbalin e Prokurorisë për “Binata Trade”
25/03/2019 22:26

Gazmend Bardhi, Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, deklaroi në emisionin “Open” të Eni Vasilit, se Prokuroria ka mbajtur një qëndrim tërësisht politik pasi çështja ka nisur që në nëntor 2017-s dhe janar 2018.

Open/ Deklarata e fortë e Thaçit: Sali Berisha, argat i Millosheviçit. E ka furnizuar me armë që të vazhdonte gjenocidin në Kosovë
20/05 23:04
Thaçi “injoron” Tahirin në Open: Nuk di çfarë thotë!
20/05 22:53
Korrigjimi i kufijve, çfarë pjese e Kosovës i kalon Serbisë? Ja si përgjigjet Thaçi në Open
20/05 21:59
Open/ Thaçi: Ja pse u tmerrova në Berlin!
20/05 21:59
Open – “Nuk ka zgjedhje” “Aty mbahu ti” Përplasja e ashpër Balla-Gjata për 30 qershorin
17/05 02:00
Ngjela në Open: Balla, kryenegociator i mazhorancës me PD-në
16/05 22:44
Balla përplaset me Buzhalën në Open: Ku ka ndodhur që opozita nuk merr pjesë në zgjedhje?
16/05 22:31
Ngjela në Open: PD është në gabim, do të hyjë arbitri ndërkombëtar
16/05 22:31
Open/ Balla: Nëse PD dhe LSI duan të futen në zgjedhje, mund te gjendet rruga
16/05 22:26
Open – Protesta e opozitës fut në sherr Pezën me Salianjin. Ja çfarë thotë ish deputeti i PD
14/05 01:45
Open/ Petro Koçi: PD, në krizë të thellë. Krerët e opozitës u përmendën me emra
13/05 22:45
Open/ Salianji: Opozita e ka arritur qëllimin e saj
13/05 22:24
“Open”, Buzhala-Peza përplasen për “dialogun” e kërkuar nga CDU-CSU
13/05 22:22
Protesta e opozitës në “Open”, Drejtoria e Tiranës kthehet në “vendngjarje”
13/05 22:16
Open – Arta Marku flet për dosjet 339 dhe 184: Janë 700 cd me përgjime
09/05 23:15
Open/ “Përse kandiduat për një mandat të plotë”, ja ç’thotë Arta Marku
09/05 21:53
Marku në “Open”: Kam lëvizur drejtues që kishin mbushur orët në detyrë
09/05 21:51
Open/ “Dosja 339”, Marku: Prokurori e ka zvarritur qëllimisht. I ndikuar…
09/05 21:44
Open/ “Dosja 339”, Arta Marku: Ka përgjime pafund, por të pazbardhura!
09/05 21:44
Arta Marku në “Open”: Ja pse u zgjodh një Kryeprokuror i përkohshëm
09/05 21:28