Fushata e Veliajt në Tiranë: Partia e talebanëve në Afganistan dhe opozita jonë nuk duan zgjedhje
17/06/2019 22:18

Në njësinë tre, kryebashkiaku i Tiranës , Erion Veliaj dhe kandidat për një mandate të dytë, tregoi arsyet pse sipas tij, duhet të mbështeten në 30 qershor.

“Bigbrother” vëzhgon në burg/ Të dënuarit deklarojnë numrat dhe emrat e atyre që i telefonojnë nga qelia
21/07 15:16
Helmimi nga ushqimet, çdo ditë raste në Infektiv. Mjekët apelojnë për sa më shumë higjienë
21/07 15:06
Shkolla verore në Jalë/Të rinjtë nga Shqipëria dhe Kosova bëhen bashkë
21/07 14:14
Turi i Francës, Thibaut Pinot fiton etapën e 14
21/07 14:01
Ulëza pret vizitorët/ Liqeni shfrytëzohet për të marrë rreze, vendasit investime në turizëm
21/07 13:58
Edicioni Informativ, 21 Korrik 2019, Ora 12:00
21/07 12:45
Mjeshtëri i gurit, trashëgimia nga gjyshërit dhe keqardhja që të rinjtë nuk po e mësojnë
21/07 12:38
Me libër buzë detit /“Fanatikët” e printit që nuk e zëvendësojnë me tableta dhe celularë
21/07 12:35
Fëmijët dhe sporti, prindërit duan t’i largojnë nga smatfonët
21/07 12:32
Certifikatat e tokës pas 3 dekadave,Lame: Digjitalizimi kadastral do të japë siguri të plotë
21/07 12:26
Edicioni Informativ, 21 Korrik 2019, Ora 09:00
21/07 11:25
Rrëfehet Sharon Stone: Mu deshën 7 vite që të merrja veten pas hemoragjisë cerebrale
20/07 20:30
Edicioni Informativ, 20 Korrik 2019, Ora 19:30
20/07 20:15
Burrnesha e vetme e Kelmendit: Nuk jam bërë pishman për zgjedhjen që bëra
20/07 19:48
Pensioniste, por vazhdon punën 48 vjet si infermiere!
20/07 19:41
Buka e Iranit, pjesë e pandashme për çdo vakt, në tryezat Kuvajtiane
20/07 17:40
Në Arapajn e tronditur; Ngjarja me të miturën, drejtoresha mbledhje urgjente në shkollë
20/07 17:10
Nis transformimi i Parkut Rinia, nuk do të ketë parkim, por mjedise shlodhëse
20/07 17:06
Lamtumira e Fatmir Frashërit, përcillet ish-futbollisti i Tiranës, Partizanit dhe Kombëtares Shqiptare
20/07 15:56
Drejtori i Policisë intervistë për sigurinë rrugore, pas tij ndodh aksidenti
20/07 15:55