Fundjavë përvëluese, e gjithë Evropa me temperatura mbi 35 gradë
15/06/2019 17:06

Fundjavë përvëluese në rajon. Një masë presioni i lartë nga Afrika e Veriut është përqendruar mbi rajonin e Mesdheut dhe Evropës Jugore, përfshirë vendin tonë, por që sidoqoftë, do të tentojë të zbutet paksa nga rrymat atlantike pak më të freskëta që gjatë të shtunës do të fillojnë të favorizojnë një rënie të parë, ndonëse të lehtë, të temperaturave.

Rrëfehet Sharon Stone: Mu deshën 7 vite që të merrja veten pas hemoragjisë cerebrale
20/07 20:30
Edicioni Informativ, 20 Korrik 2019, Ora 19:30
20/07 20:15
Burrnesha e vetme e Kelmendit: Nuk jam bërë pishman për zgjedhjen që bëra
20/07 19:48
Pensioniste, por vazhdon punën 48 vjet si infermiere!
20/07 19:41
Buka e Iranit, pjesë e pandashme për çdo vakt, në tryezat Kuvajtiane
20/07 17:40
Në Arapajn e tronditur; Ngjarja me të miturën, drejtoresha mbledhje urgjente në shkollë
20/07 17:10
Nis transformimi i Parkut Rinia, nuk do të ketë parkim, por mjedise shlodhëse
20/07 17:06
Lamtumira e Fatmir Frashërit, përcillet ish-futbollisti i Tiranës, Partizanit dhe Kombëtares Shqiptare
20/07 15:56
Drejtori i Policisë intervistë për sigurinë rrugore, pas tij ndodh aksidenti
20/07 15:55
Irani konfiskon një anije cisternë britanike
20/07 15:54
Pas Haradinajt, në Hagë edhe Krasniqi
20/07 15:53
Aksioni i tatimeve për kuponin/ 50 mijë lekë gjobë. Rasti i përsëritur, biznesi mbyllet për 30 ditë
20/07 15:52
Historia e viteve ’80 në film, “Internimi” pritet të shfaqet së shpejti për publikun
20/07 15:49
Edicioni Informativ, 20 Korrik 2019, Ora 15:00
20/07 15:34
6 ditët përvëluese/ Vala e të nxehtit përshin edhe Shqipërinë që nga e diela
20/07 15:28
Kapitulli 24 i negociatave me BE, lufta ndaj krimit, azilit, terrorizmit dhe çështjet e drejtësisë
20/07 15:26
Dorëheqja e Haradinajt, reagon Vuçiç: Mashtrim politik
20/07 15:23
Vala e të nxehtit në SHBA; Temperaturat deri në 43.3 gradë
20/07 15:22
Tuzi, shqiptarët “zot” shtëpie/ Formohet administrata, i hapet rruga projekteve për komunën
20/07 12:48
Vermoshi si destinacion/ Mes historisë, traditës dhe bukurisë së natyrës në veri të vendit
20/07 12:46