Ftesë në 5, Vivian Biagioni, këngëtarja që aspiron skenat botërore, 11 Janar 2019, Pjesa 2
11/01/2019 18:47

Tema: Vivian vjen në një rrëfim për veten në skenën italiane dhe atë shqiptare si edhe për takimin me idhullin e saj, Demi Lovato Te ftuar: Vivian Biagioni

Ftesë në 5, Pas “E ke dit” ja kë zgjedh Diona Fona për bashkëpunim, 20 Mars 2019, Pjesa 1
20/03 20:00
Ftesë në 5, Enkelejda Arifi flet për projektet e reja, 20 Mars 2019, Pjesa 2
20/03 20:00
Ftesë në 5, “Tumankuqja” në versionin reggae nga Enkelejda Arifi, 20 Mars 2019, Pjesa 3
20/03 20:00
Mes Gashit dhe Ledrit, ja cilin zgjedh këngëtarja e njohur kosovare që jeton në Londër
20/03 19:11
“Tumankuqja” në version rrege, siç nuk e keni dëgjuar asnjëherë më parë!
20/03 19:09
Ftesë në 5, Klea Çutra, e preferuara e Elvanës, 19 Mars 2019, Pjesa 1
19/03 19:46
Ftesë në 5, Sylvia Pagni rikthehet në Tiranë me dy videoklipe të reja, 19 Mars 2019, Pjesa 2
19/03 19:45
Ftesë në 5, “Via Egnatia” sipas piktorit Edward Lear, 19 Mars 2019, Pjesa 3
19/03 19:45
Ftesë në 5/ Elvana Gjata ndjek në Insta këtë këngëtare të “The Voice Kids”
19/03 17:39
Ftesë në 5, Si duhen quajtur shefat sot, 18 Mars 2019, Pjesa 1
18/03 19:59
Ftesë në 5, Ja kritikat për shefat shqiptarë, 18 Mars 2019, Pjesa 2
18/03 19:59
Ftesë në 5, Jonida Beqo & Ilire Vinca flasin për shfaqjen “Natën Ma”, 18 Mars 2019, Pjesa 3
18/03 19:59
Ftesë në 5, Lidhja e Elisa Spiropalit me të bijën & karriera në politikë, 15 Mars 2019, Pjesa 1
15/03 19:25
Ftesë në 5, Serena Leka, 26 vjeçarja që trajnon ekselentët nga e gjithë bota, 15 Mars 2019, Pjesa 2
15/03 19:24
Ftesë në 5, Serena Leka, 26 vjeçarja që trajnon ekselentët nga e gjithë bota, 15 Mars 2019, Pjesa 3
15/03 19:24
Ftesë në 5, Ja se si i humbi kilogramët Valbona Mema, 14 Mars 2019, Pjesa 1
14/03 18:32
Ftesë në 5, Egla Harxhi prezanton Luxiferin & tregon për marrëdhënien e saj, 14 Mars 2019, Pjesa 2
14/03 18:31
Ftesë në 5, Lambert Jorganxhi sjell në studio instrumentalen “Si dielli”, 14 Mars 2019, Pjesa 3
14/03 18:30
Fustani seksi i Kim Kardashian, vetëm 50 dollarë?! Ja si qëndron e vërteta
13/03 22:12
Ftesë në 5, E gjitha bota po flet për unazën e JLo dhe fustanin e Kim, 13 Mars 2019, Pjesa 1
13/03 19:37