Ftesë në 5, Remzie Osmani, Maya Aliçkaj, Orgesa Zaimi, Eraldo Rexho, 19 Qershor 2019, Pjesa 2
19/06/2019 19:35

Tema: Të gjitha rrugët të çojnë në Tiranë, koncert për trevat shqiptare. Te ftuar: Remzie Osmani, Maya Aliçkaj, Maya Aliçkaj, Eraldo Rexho

Ftesë në 5, 11 vagonë kalojnë mbi trup. Izet Onuzi, jeta pa këmbë e duar, 21 Nëntor 2019, Pjesa 1
21/11 18:14
“11 vagona më kaluan mbi trup e më lanë pa këmbë e duar…” Kjo është historia e rrallë e Izetit nga Kukësi
21/11 18:13
Ftesë në 5, Vaskë e ftohtë dhe një filxhan urine si Madonna, 21 Nëntor 2019, Pjesa 2
21/11 18:13
Ftesë në 5, Të mbingopur me antibiotikë, 23% i marrin pa recetë, 21 Nëntor 2019, Pjesa 3
21/11 18:12
Një filxhan urinë & banjo e akullt bëjnë mrekulli për trupin sipas Madonnës, ç’thonë specialistët!
21/11 18:10
Ftesë në 5, Anisa & Brisi, ish-velinat që po shijojnë miqësinë nëpër Europë, 20 Nëntor 2019, Pjesa 1
20/11 20:38
Ftesë në 5, Kejdi Mehmetaj, ja kur do të nisë bashkëjetesa… 20 Nëntor 2019, Pjesa 2
20/11 20:37
Ftesë në 5, Viti i artë i Erkand Qerimaj, 20 Nëntor 2019, Pjesa 3
20/11 20:37
Pasi shijuan Europën, ish-velinat bukuroshe të pandara drejt suksesit në Amerikë!
20/11 20:02
Kejdi Mehmetaj tregon marrëdhënien me vjehrrën: Jam një nuse jo ideale!
20/11 20:01
Ftesë në 5, Jerida Sakaj, gazetarja kthen veshjet e përditshmërisë në art, 19 Nëntor 2019, Pjesa 1
19/11 18:17
Ftesë në 5, Shqiptarët më dembelët në Europë, nuk merren fare me sport, 19 Nëntor 2019, Pjesa 2
19/11 18:16
Ftesë në 5, Shqiptarët më dembelët në Europë, nuk merren fare me sport, 19 Nëntor 2019, Pjesa 3
19/11 18:15
Gazetarja e njohur jep lajmin e mirë: Ja projekti ku do e shihni shumë shpejt!
19/11 17:21
Ftesë në 5, Në klip me nënën e tij, Ylli Baka sjell “Mirëmëngjes nëna ime”, 18 Nëntor 2019, Pjesa 1
18/11 20:09
Ftesë në 5, Miq me ish-in pas ndarjes? Anaidi & Xhesi vs Rudi & Sibora, 18 Nëntor 2019, Pjesa 2
18/11 20:09
Ftesë në 5, Anaidi, Xhesi, Rudi & Sibora: Raporti me ish-partnerët, 18 Nëntor 2019, Pjesa 3
18/11 20:08
Me flokë të gjatë dhe i imët, Ylli Baka nuk njihet në këtë fotografi!
18/11 19:49
Dikur të lidhur, Anaidi i BB tregon pse nuk flet më me Oriola Marashin: Nuk e përballoja dot që…
18/11 19:27
Ftesë në 5, Sara, 13 vjeçarja që sfidon autizmin me anë të pikturave, 15 Nëntor 2019, Pjesa 1
15/11 19:00