Ftesë në 5, Sevi Lami, “detyroi” Bankën e Shqipërisë të korrigjojë lekët, 14 Tetor 2019, Pjesa 3
14/10/2019 18:41

Tema: “Leku, një shekull i shkruar gabim” Sevi Lami, redaktorja që kapi “mat” Bankën Shqiptare tregon se cilat janë gabimet që i kemi patur para syve për një kohë të gjatë. Te ftuar: Sevi Lami

Ftesë në 5, Jerida Sakaj, gazetarja kthen veshjet e përditshmërisë në art, 19 Nëntor 2019, Pjesa 1
19/11 18:17
Ftesë në 5, Shqiptarët më dembelët në Europë, nuk merren fare me sport, 19 Nëntor 2019, Pjesa 2
19/11 18:16
Ftesë në 5, Shqiptarët më dembelët në Europë, nuk merren fare me sport, 19 Nëntor 2019, Pjesa 3
19/11 18:15
Gazetarja e njohur jep lajmin e mirë: Ja projekti ku do e shihni shumë shpejt!
19/11 17:21
Ftesë në 5, Në klip me nënën e tij, Ylli Baka sjell “Mirëmëngjes nëna ime”, 18 Nëntor 2019, Pjesa 1
18/11 20:09
Ftesë në 5, Miq me ish-in pas ndarjes? Anaidi & Xhesi vs Rudi & Sibora, 18 Nëntor 2019, Pjesa 2
18/11 20:09
Ftesë në 5, Anaidi, Xhesi, Rudi & Sibora: Raporti me ish-partnerët, 18 Nëntor 2019, Pjesa 3
18/11 20:08
Me flokë të gjatë dhe i imët, Ylli Baka nuk njihet në këtë fotografi!
18/11 19:49
Dikur të lidhur, Anaidi i BB tregon pse nuk flet më me Oriola Marashin: Nuk e përballoja dot që…
18/11 19:27
Ftesë në 5, Sara, 13 vjeçarja që sfidon autizmin me anë të pikturave, 15 Nëntor 2019, Pjesa 1
15/11 19:00
Ftesë në 5, Sa gisht mjaltë ka qypi i Lajlës, Zhaklinës dhe Manjolës, 15 Nëntor 2019, Pjesa 2
15/11 19:00
Ftesë në 5, Çfarë mësuan nga gjyshja Lajla, Zhaklina & Manjola, 15 Nëntor 2019, Pjesa 3
15/11 18:59
Historia frymëzuese e Sarës, 13 vjeçarja me autizëm që realizon ekspozitën e saj të parë
15/11 17:39
Këngëtari i njohur e thotë hapur: Kredinë s’e pagova me rrogë, por me…
14/11 18:29
Modelja e njohur shqiptare së shpejti drejt martesës: Ka ardhur koha!
14/11 18:28
Ftesë në 5, Kush e dhunoi transgjinoren Anxhela? E vërteta e asaj që ndodhi, 14 Nëntor 2019, Pjesa 1
14/11 18:27
Ftesë në 5, Modelja Kristina Baki: Si realizova dëshirën time të fëmijërisë, 14 Nëntor 2019, Pjesa 2
14/11 18:27
Ftesë në 5, Nga Elvana te Flori, albumi me ripunime i Egzon Pirecit, 14 Nëntor 2019, Pjesa 3
14/11 18:27
“Më mirë të kisha vdekur”, rrëfimi prekës i transgjinores Anxhela, pasi e dhunuan në mes të rrugës
14/11 17:54
Ftesë në 5, Antoneta & Ina e ”Përputhen” paragjykimet & djemtë e preferuar, 13 Nëntor 2019, Pjesa 1
13/11 20:17