Ftesë në 5, Serena Leka, 26 vjeçarja që trajnon ekselentët nga e gjithë bota, 15 Mars 2019, Pjesa 2
15/03/2019 19:24

Tema: Serena Leka është menaxhere projektesh në universitetit e Aarhausit, dhe po ashtu lektore në disa klasa inovacioni e sipërmarrjeje në po të njëjtin universitet. Te ftuar: Serena Leka

Ftesë në 5, Pse rebelohet aktivisti Erion Kristo, 24 Maj 2019, Pjesa 1
24/05 20:26
Ftesë në 5, Gresa Behluli shet të gjitha fustanet për bamirësi, 24 Maj 2019, Pjesa 2
24/05 20:26
Ftesë në 5, Kriksi, Blendi dhe Silvio me shfaqjen “Art” për problemet në art, 24 Maj 2019, Pjesa 3
24/05 20:26
Ftesë në 5, Jeta e vërtetë e ish misit që “masturbohej” në skenë, 23 Maj 2019, Pjesa 1
23/05 18:53
Ftesë në 5, Përpara pasqyrës, meshkujt apo femrat, 23 Maj 2019, Pjesa 2
23/05 18:53
Ftesë në 5, Përpara pasqyrës, meshkujt apo femrat, 23 Maj 2019, Pjesa 3
23/05 18:53
Ftesë në 5, Flor Binaj & Ledio Lako në një “Tango” që do ju shkrijë gazit, 22 Maj 2019, Pjesa 1
22/05 19:54
Ftesë në 5, “Mbretëresha e këpucëve”, Egreis Gjergjani tregon për koleksionin, 22 Maj 2019, Pjesa 2
22/05 19:54
Ftesë në 5, Andi Bitri, mjeku që ka qejf aktrimin, 22 Maj 2019, Pjesa 3
22/05 19:54
600 palë këpucë në shtëpi! Blogerja shqiptare tregon takimin me dizajnerin e dashur të VIP-ave, Christian Louboutin
22/05 19:14
Ftesë në 5, Prapaskenat e historive të “Dua të të bëj të lumtur”, 21 Maj 2019, Pjesa 1
21/05 19:03
Ftesë në 5, Ndalohet aborti, burg përjetë mjekëve që e marrin përsipër, 21 Maj 2019, Pjesa 2
21/05 19:03
Ftesë në 5, Ndalohet aborti, burg përjetë mjekëve që e marrin përsipër, 21 Maj 2019, Pjesa 3
21/05 19:03
Ftesë në 5, Dita e Çiljetës & Fernandos gjatë muajit të Ramazanit, 20 Maj 2019, Pjesa 1
20/05 18:51
Ftesë në 5, Fitnete Tuda dhe i biri tregojnë për përvojën në “The Voice Kids”, 20 Maj 2019, Pjesa 2
20/05 18:51
Ftesë në 5, “Tjetra” ngacmon Vesa Smolicën për të sjellë një klip të sajin, 20 Maj 2019, Pjesa 3
20/05 18:51
Çiljeta Xhilaga, nuse e Fatmira Breçanit?! Ja surpriza që s’e prisnit këtë verë
20/05 17:52
Çiljeta sqaron gjithë zhurmën e mbulimit për Ramazan: Ma kanë “çarë” telefonin pas videos me shami
20/05 17:48
Ftesë në 5, Rudina Hyka, që braktisi Zvicrën për shafranin e Kepit të Rodonit, 17 Maj 2019, Pjesa 1
17/05 18:59
Ftesë në 5, “Djemtë e liqeinit” më 31 Maj këndojnë tek Amfiteatri, 17 Maj 2019, Pjesa 2
17/05 18:59