Ftesë në 5, Sazan Guri pse duhet të jemi të qetë pas 26 Nëntorit, 4 Dhjetor 2019, Pjesa 2
04/12/2019 20:10

Tema: “Boll ju kam çarë kokën”, Sazan Guri sqaron për të gjithë pse duhet të jeni të qetë përfundimisht… Te ftuar: Lenc Jemini, Erisa Xhixho, Sazan Guri, Anisa Ruseti

Meshkujt me bark kanë më shumë “takat” për seks?! Flet “doktori i vipave”
27/01 17:33
Një pllakë që shpjegon tërmetet në vendin tonë. Ja si e komenton inxhinieri i minierave!
27/01 17:31
Ftesë në 5, Besnik Qaka, “Ani ani” & marrëdhënia me vajzën e tij, Una, 24 Janar 2020, Pjesa 1
24/01 19:11
Ftesë në 5, Fiona, Irola & Rudina, në Venecia me projektin “Në shtëpinë tonë”,24 Janar 2020, Pjesa 2
24/01 19:11
Ftesë në 5, Pier Noshi, vjen me një “Melodi” për vajzën e tij Melodinë… 24 Janar 2020, Pjesa 3
24/01 19:10
Për t’u patur zili! Këngëtari zbulon surprizën për të bijën 2 vjeçare!
24/01 18:24
Ftesë në 5, Telenovela Brad Pitt-Jennifer. Kush ia hoqi fustanin aktores? 23 Janar 2020, Pjesa 1
23/01 18:16
Ftesë në 5, 10 vjet kohë për të shpëtuar botën, çfarë duhet të bëjmë? 23 Janar 2020, Pjesa 2
23/01 18:16
Ftesë në 5, Si të kujdesemi për natyrën përgjatë rutinës sonë? 23 Janar 2020, Pjesa 3
23/01 18:16
Çfarë doli nga çanta e Sazan Gurit në mes të emisionit!
23/01 17:34
Ftesë në 5, 1,2,3 apo 4, sa fëmijë duan gratë shqiptare? 22 Janar 2020, Pjesa 1
22/01 18:34
Ftesë në 5, Më mungojnë llastimet e bashkëshortit gjatë shtatzënisë, 22 Janar 2020, Pjesa 2
22/01 18:33
Ftesë në 5, Sëmundja e tiroides dhe trajtimi në Spitalin Amerikan, 22 Janar 2020, Pjesa 3
22/01 18:32
Bieta Sulo në pritje të ëmbël?! “Duhet edhe një vajzë, 2020 s’dihet se çfarë sjell”
22/01 17:46
Ftesë në 5, Nëna rreh barbarisht vajzën, çdo të ndodhë me familjen? 21 Janar 2020, Pjesa 1
21/01 20:53
Ftesë në 5, Amina dhe Elia, ja dy motrat “Marilyn Monroe” & “Pokahontas”, 21 Janar 2020, Pjesa 2
21/01 20:52
Ftesë në 5, “Non grata” në Greqi? Gazetarja rrëfen çfarë ndodhi në Derviçan, 21 Janar 2020, Pjesa 3
21/01 20:52
“Mos dil vonë natën”, gazetarja tregon kërcënimet që ka marrë pas përplasjes me mediat greke
21/01 18:42
“U bëja zbor kur më ngacmonin motrën”, këngëtarja tregon si e mbronte motrën e madhe!
21/01 18:41
Amina Shena i futet muzikës? Motra “producente” i bën premtimin e madh live në studio
21/01 17:37